ବୟସକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ Shweta Tiwari କରାଇଲେ ନିଜର ହଟ Photoshoot, ଝିଅ ଦେଖି ଦେଲା ଏମିତି କମେନ୍ଟ

ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନେ ନିଜର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସାରା ଭଲ ପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ଯତୀତ ଏମିତି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ନେସ ଓ ଷ୍ଟାଇଲ ପାଇଁ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହିଛନ୍ତି । ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅଭିନୟ କରି ବିଶେଷ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନିଜର ହ-ଟନେସ ଓ ପର୍ଶନାଲିଟି ପାଇଁ ଖୁବ ଫ୍ଯମାସ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ଵେତା ତିୱାରୀ ନିଜର ଫୋଟୋ ସୂ-ଟ କରାଇଛନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ଏହା ପଛରେ କଣ ରହିଛି ରହସ୍ୟ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରେରଣା ବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ଵେତା ତିୱାରୀ ଙ୍କୁ ବେଶ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଥିବେ । ସେ ନିଜ ବୟସ ସହ ନିଜକୁ ବେଶ ଭଲ ଭାବେ ଫିଟ କରି ରଖିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ସେ ନିଜର କିଛି ଫୋଟୋ ସୁ-ଟ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆରେ ଖୁବ ଜୋରସୋର ରେ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତାଙ୍କୁ ୪୦ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫୋଟୋ ରେ ସେ ବୋ-ଲ୍ଡ-ନେ-ସ ଓ ଗରଜେସ ଲାଗୁଛନ୍ତି । ଏମିତିକି ତାଙ୍କ ଝିଅ ପଲକ ତିୱାରୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭଉଣୀ କହି କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟୋରେ ଶ୍ଵେତା ସିଲଭର କଲରର ସାଇଡ ସ୍ଲିପ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଡିପ ନେକ ଥିବା ଡ୍ରେସରେ ସେ ବହୁତ ଗ୍ଲାମରିୟସ ଓ ବୋଲ୍ଡ ଲାଗୁଛନ୍ତି । ସେ କରିଥିବା ମେକପ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି । ଏହା ସହ ଖୋଲା ହେୟାରରେ ସେ ବହୁତ ହ-ଟ ଲାଗୁଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଫୋଟୋ ଶେୟାର କରିବା ସହ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ବହୁତ ସାରା ଲାଇକ ଓ କାମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଫୋଟୋ ଦେଖି ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତାରେ ଆଜି ବି କିଛି ଚେଞ୍ଜ ଆସି ନାହି । ସେ “କସୋଟୀ ଜିନ୍ଦେଗୀ କି” ସିରିଏଲରେ ପ୍ରେରଣା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

Loading...

ଆଜି ବି ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ନାଁ ଜାଣିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ “ଖତରୋ କେ ଖିଲାଡ଼ି” ସୋ ରେ ନିଜର ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଏକ ଫୋଟୋ ଯାହା କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା । ଏହି ଫୋଟୋରେ ସେ ରେଡ ରଙ୍ଗର ଗାଉନ ପିନ୍ଧିବା ସହ ହେଭି ମେକପ ନେଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ତାଙ୍କର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଦମଦାର ଲାଗୁଛି ଯାହା ପାଇଁ ସେ ଗରଜେସ ଓ ବୋ-ଲ୍ଡ-ନେ-ସ ଲାଗୁଛନ୍ତି । ସେ ରିୟାଲ ଲାଇଫରେ ନିଜର ହ-ଟ ଓ ବୋ-ଲ୍ଡ-ନେ-ସ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ବେଳେ ଟିଭି ଦୁନିଆରେ ସଂସ୍କାରୀ ବୋହୁ ଚରିତ୍ରରେ ବେଶ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖା ଟି ଭଲ ଲାଗିଲେ ଅନ୍ୟ ସହ ଶେୟାର କରି ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *