Bigg Boss ବିଜେତା Sidharth Shuklaଙ୍କ 40 ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଧନ, Bollywoodରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଛାୟା

ଅଭିନେତା ଓ ବିଗ ବସ ୧୩ ତମ ସିଜିନର ବିଜେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ଗୁରୁବାର ଦିନ ନି-ଧ-ନ ହୋଇ ଯାଇଛି । ମୁମ୍ବାଇର କୁପର ହସ୍ପିଟାଲରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ନି-ଧ-ନ ହୋଇଛି । କହିଦେଉଛୁ କି ମାତ୍ର ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ହୃ-ଦ-ଘା-ତ କାରଣରୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଔଷଧ ଖାଇ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଉଠିଲେ ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରଯାଇଥିଲା ।

ଯେଉଁଠି ଡାକ୍ତରମାନେ କହିଲେ କି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ହା-ର୍ଟ-ଟା-କ ଆସିଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । କହିଦେଉଛୁ କି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ମା ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଭଉଣୀ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅର୍ଥାତ ଆଜି ସକାଳେ ଯେତେବେଳେ କୁପର ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆ ଯାଇ ଥିଲା ତେବେ ତାହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇ ସାରି ଥିଲା ।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ଏହିଭଳି ଅଚାନକ ନି-ଧ-ନ ଦ୍ଵାରା ପୁରା ବଲୀଉଡ ଓ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କଳାକାରମାନେ ଆଚମ୍ବିତ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ଦୁଖିତ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦିଆଯାଉଛି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଓ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଥିଲେ । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ରି-ୟା-ଲି-ଟି ଶୋ ବିଗ ବସ ସିଜିନ ୧୩ର ବିଜେତା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ।

Loading...

ଏହା ଛଡା ସେ ଖ-ତ-ରୋଂ କେ ଖି-ଲା-ଡ଼ୀ-ର ସପ୍ତମ ସିଜିନ ବି ନିଜ ନାଁରେ କରିଥିଲେ । ଟିଭି ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ପପୁଲାର ଶୋ ବାଳିକା ବଧୁରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଅଭିନୟ କରି ପୁରା ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟକଙ୍କ ଘରେ ଘରେ ନିଜର ଏକ ଖାସ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ବିଗ ବସ ୧୩ର ବିଜେତା ହେବା ପରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ଫ୍ୟା-ନ ଫୋ-ଲି-ଙ୍ଗ ଆହୁରି ଅଧିକ ବଢି ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶହନାଜ ଗିଲଙ୍କ ଅ-ଫେ-ୟା-ର ସବୁବେଳେ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆରେ ଛାଇ ରହି ଥିଲା ।

କିଛି ଦିନ ତଳେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଓ ଶହନାଜ ଗିଲଙ୍କ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟୁଜିକ ଭି-ଡି-ଓ ବି ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ଯାହାକୁ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ବି କରିଥିଲେ । କହିଦେଉଛୁ କି କିଛି ଦିନ ତଳେ ହିଁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଓ ଶୁକ୍ଲା ଓ ଶହନାଜ ଗିଲ ଗୋଟିଏ ରି-ୟା-ଲି-ଟି ଶୋରେ ବି ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଯେଉଁଠି ସେ ବହୁତ ମ-ସ୍ତି କରୁଥିବାର ବି ନଜର ଆସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ଖବର ଆସିବା ଦ୍ଵାରା ପୁରା ବଲୀଉଡରେ ଶୋ-କ-ର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *