Bollywoodରେ Success ମିଳିବା ପୂର୍ବରୁ ଏମିତି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ଏହି 6 Popular ଅଭିନେତ୍ରୀ

ବଲୀଉଡର ଚମକଧମକ ଭରା ଏହି ଦୁନିଆରେ କିଛି ବି ଅସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । ବଲୀଉଡରେ ମେକଅପ ଦ୍ଵାରା ଶ୍ୟାମଳ କିମ୍ବା କଳା ରଙ୍ଗର ଝିଅକୁ ବି ହିରୋଇନ କରି ହେବ । ବଲୀଉଡରେ ଏମିତି ବହୁତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗର ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ସମୟରେ ସେମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମେକଅପ ଓ କସମେଟିକ ସର୍ଜରୀ ବି କରିଛନ୍ତି ।

ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆଜି ସେମାନେ ବହୁତ ଅଧିକ ଗୋରି ଓ ସୁନ୍ଦର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କେତେ ଥର ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଟ୍ରୋଲ ବି ହେବାକୁ ପଡିଛି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗର ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ମୋସ୍ଟ ପପୁଳାର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବି ସାମିଲ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ମଲାଇକା ଅରୋଡା

ମଲାଇକା ଅରୋଡା ବଲୀଉଡରେ ନିଜର ଫିଟ ବଡି ଓ ହଟନେସ ପାଇଁ ଜଣା ଯାଆନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିକନି ଫଟୋ ଆଜି ବି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦିଏ । ମଲାଇକା ଅରୋଡା ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ ଦ୍ଵାରା ଦିବାନା କରିବାରେ ବହୁତ ମାହିର ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ସେନ୍ସ ଓ ଲୁକର ସମସ୍ତେ ଦିବାନା ଅଟନ୍ତି ।

Loading...

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା

୨୦୦୩ରେ ବଲୀଉଡରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା ଆଜି ହଲିଉଡରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ବି ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସେ ।

ବିପାଶା ବାସୁ

ବିପାଶା ବାସୁ ପ୍ରଥମେ ଯେତେବେଳେ ବଲୀଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଲେ ତେବେ ସେ ସେହି ସମୟରେ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗର ନଜର ଆସୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ବେ ବି ସେ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ବଲୀଉଡର ବହୁତ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କେବେ ବି ତାଙ୍କ ଲୁକ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ମଝିରେ ଆସି ନାହିଁ ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ

ବଲୀଉଡର ନମ୍ବର ୧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ବି ପୂରାପୂରି ଗୋରା ନୁହନ୍ତି । ଆପଣ ତାଙ୍କର ଆରମ୍ଭ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକ ଦେଖି ତାଙ୍କର ଚେହେରାର ରଙ୍ଗର ଅନ୍ଦାଜ ଲଗାଇ ପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ଓ ପ୍ରତିଭା ଦମରେ ସେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ।

ସୁସ୍ମିତା ସେନ

ବଲୀଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବେଙ୍ଗଲି ବିୟୁଟି ସୁସ୍ମିତା ସେନ ନିଜର ପର୍ଫେକ୍ଟ ବଡିକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ହିଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଇ ରହିଥାନ୍ତି । କହିଦେଉଛୁ କି ସୁସ୍ମିତା ସେନ ପ୍ରଥମେ ସବୁବେଳେ ଭୟ ଲାଗୁଥିଲା କି ତାଙ୍କର କଳା ରଙ୍ଗ କାରଣରୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯିବ । କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ରଙ୍ଗକୁ ନୁହେଁ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଭାକୁ ଦେଖାଗଲା ।

କାଜୋଲ

୯୦ ଦଶକର ପପୁଳାର ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜୋଲ ଯେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଗୋଡ ରଖିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ପୂରାପୂରି ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗର ଥିଲା । ଆରମ୍ଭର ସବୁ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ଅସଲ ରଙ୍ଗ ନଜର ଆସେ । କିନ୍ତୁ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗର ହେବା ସତ୍ବେ ବି କାଜୋଲ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ କରିଛନ୍ତି ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *