DSP ଭାଇରାଲ Video : ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ସହ ସୁମିଙ୍ଗ ଫୁଲରେ ଅଶ୍ଳୀଳ କାରନାମା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପୋ-ଲି-ସ ବାବୁ ସୁ-ମି-ଙ୍ଗ ଫୁଲରେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଙ୍କ ସହ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ କା-ର-ନା-ମା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧ-ରା ପଡିଛନ୍ତି । ଯାହାର ଭି-ଡି-ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ-ରେ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭି-ଡି-ଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବା ପରେ ରାଜସ୍ଥାନ ଉଦୟପୁର ର ଏକ ରିସର୍ଟ ରୁ ଡିଏସପି ହିରାଳା ଙ୍କୁ ଆ-ରେ-ଷ୍ଟ କରା ଯାଇଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରାଜସ୍ଥାନ ସ୍ପେଶାଲ ଅପରେସନ ଗୃପ ସେହି ରିସର୍ଟ ରେ ରେ-ଡ କରି ଡିଏସପି ଙ୍କୁ ଆ-ରେ-ଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ରିସର୍ଟ ରେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଡିଏସପି ଓ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଥିଲେ ଯାହାଙ୍କର ଭି-ଡି-ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭି-ଡି-ଓ ରେ ଦେଖା ଯାଇଛି ଯେ ସୁମିଙ୍ଗ ଫୁଲ ରେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଙ୍କ ସହ ଡିଏସପି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ କା-ର-ନା-ମା କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ସ୍ମାୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ଛୋଟ ଛୁଆ ଥିବାର ନଜର ଆସିଛି । ପୋ-ଲି-ସ ଅଧିକାରୀ ହିରାଲାଲ ଙ୍କ ଏହି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଭି-ଡି-ଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବା ପରେ ହଲଚଲ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଛୋଟ ଛୁଆ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇ ନାହି । ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଗତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପୋ-ଲି-ସ ଅଧିକାରୀ ହିରାଲାଲ ଙ୍କୁ ରିସର୍ଟ ରୁ ଗି-ର-ଫ କରା ଯାଇଛି । ଏହି ଭି-ଡି-ଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବା ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଥା-ନାରେ ମା-ମ-ଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଏହି ମା-ମ-ଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ନାହି ବୋଲି ସୂତ୍ର ରୁ ଜଣା ପଡିଛି । ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରା ଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ କା-ର-ନା-ମା ର ଭି-ଡି-ଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବା ପରେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହ ଥା-ନାରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ବାବଦରେ ଡିଏସପି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବାର କୌଣସି ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରାଯାଇ ନାହି ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ମା-ମ-ଲା ରେ ଡିଏସପି ଓ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରା ଯାଇଛି ବୋଲି ସୂତ୍ର ରୁ ଜଣା ପଡିଛି ।

Loading...

ଏହା ମଧ୍ୟ ରେ ଦୁହିଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଏକ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଭି-ଡି-ଓ ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖା ହୋଇଛି ଭି-ଡି-ଓ ପାର୍ଟ-୨ । ଏହି ମା-ମ-ଲା ର ତ-ଦ-ନ୍ତ SOG ମୁଖ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ କରା ଯାଉଛି । ଏହି ଭି-ଡି-ଓ କିଏ ଓ କାହିଁକି କରିଲା ତାହା ନେଇ ଏବେ ଯାଞ୍ଚ ହେଉଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମତାମତ କଣ ରହିଛି ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ଜଣାଇବେ । ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ବିବରଣୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଅନ୍ୟ ସହ ଶେୟାର କରି ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *