Akshay Kumar ଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲା ସବୁଠୁ ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର, କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ !

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ମା ଅରୁଣ ଭାଟିୟାଙ୍କ ନି-ଧ-ନ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଆଜି ୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ବୁଧବାର ଦିନ ସକାଳ ସମୟରେ ସେ ନିଜର ଶେଷ ନିଶ୍ଵାସ ନେଇଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏହି ଦୁଃଖଦ ଖବର ବି-ଷୟରେ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ ଜରିଆରେ ନିଜର ଫ୍ୟା-ନ-ମା-ନଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ହିଁ ଅରୁଣ ଭାଟିୟାଙ୍କ ସ୍ୱା-ସ୍ଥ୍ୟ ଖ-ରା-ପ ହେବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା ଓ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁରେ ବି ଭ-ର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏହା ପରେ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ନିଜର ଅ-ସୁ-ସ୍ଥ ମା ଅରୁଣ ଭାଟିୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମନ ଦୁଃଖରେ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ-ରେ ନିଜର ଫ୍ୟା-ନ-ମା-ନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ।

ମା ଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଇଂସ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋସ୍ଟ ଲେଖି ଶେୟାର କରିଥିଲେ ଓ ସେ ଲେଖିଥିଲେ କି – ସେ ମୋର ଜୀବନର ସବୁଠୁ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ ଥିଲେ । ଆଜି ମୁଁ ଅସହନୀୟ ବ୍ୟ-ଥା-ରେ ଅଛି । ମୋର ମା ଅରୁଣା ଭାଟିୟା ଏହି ଦୁନିଆକୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମୋ ବାପାଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି । ମୋତେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥନାର ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି । କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମର ପରିବାର ବହୁତ କ-ଷ୍ଟ-ରେ ଅଛି ।

Loading...

କୁହାଯାଉଛି କି କିଛି ଦିନ ହେବ ଅରୁଣା ଭାଟିୟାଙ୍କ ସ୍ୱା-ସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖ-ରା-ପ ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲା ଓ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ହୀରାନଂଦାନୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭ-ର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରିବାରର ଆଗ୍ରହରେ ହସ୍ପିଟାଲ ଅରୁଣା ଭାଟିୟାଙ୍କ ଟ୍ରୀଟମେଂଟର ସବୁ ଡିଟେଲ୍ସକୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ମା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭ-ର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ମା ଙ୍କର ବହୁତ ପାଖାପାଖି ଥିଲେ । ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଇଭେଣ୍ଟରେ ନିଜ ମା ଠାରୁ ମିଳିଥିବା ଉଚିତ ଶିକ୍ଷା ଓ ଭଲ ପାଇବା ବି-ଷୟରେ କୁହନ୍ତି ।

ଖବର ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଲଣ୍ଡନରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ତାଙ୍କର ମା ଏହି ଦୁନିଆକୁ ଅଲବିଦା କହି ଦେଇଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ଅକ୍ଷୟ ମଙ୍ଗଳବାରକୁ ହିଁ ନିଜର ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ନିଜର ମା ଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ମା ଏ-ଡ୍ସ ସ-ମ୍ବ-ନ୍ଧି-ତ ରୋ-ଗ-ରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *