ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ଝିଅ ମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଦେଇଥାନ୍ତି ଧୋକା

ଆଜିକା ଯୁଗରେ ନା ସ୍ତ୍ରୀ ଆଗ ଭଳି ଅଛି ନା ପୁରୁଷ, ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତି ଅନୁଯାଇ ପୁରୁଷ ହେଉ ବା ସ୍ତ୍ରୀ ଠାରେ ଯାହାକୁ ବିବାହ କରନ୍ତି ତାଙ୍କ ସହ ଜୀବନ ସାରା ବିତେଇଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ବହୁତ ଏମିତି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯାହାର ବିବାହ ପରେ ପରାସ ପର ପସନ୍ଦ ଆସୁ ନାହାନ୍ତି ଓ ଅଲଗା ସ୍ତ୍ରୀ ବା ପ୍ପୁରୁଷ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ଏମିତି ୩ଟି ରାଶିର ଝିଅ ହୋଇଥାନ୍ତି ଯିଏ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀକୁ ଧୋକା ଦେଇଥାନ୍ତି ।

Image Courtesy: Google

ତେବେ ସବୁ ଝିଅଙ୍କର ବିବାହ ବହୁତ ବଡ ସ୍ଵପ୍ନ ହୋଇଥାଏ ଯାହା ପୂର୍ଣ ହେଲା ପରେ ସେ ନିଜକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ମନେ କରିଥାନ୍ତି, ତେବେ ଝିଅକୁ ଛୋଟ ବେଳୁ ଏହା ଶିକ୍ଷା ଦିଆ ଯାଇଥାଏ ଯେ ବିବାହ ପରେ ତମର ଦୁଇଟି ଘର ହୋଇଥାଏ ଯାହାକୁ ତମକୁ ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ପଡିଥାଏ କିନ୍ତୁ କିଛି ଝିଅମାନେ ନିଜ ଦାଇତ୍ଵ ବୁଝି ନଥାନ୍ତି ଓ କିଛି ସମୟ ସୁଖ ପାଇଁ ନିଜ ପୁରା ଜୀବନ ନଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି, ଆଜି ଆମେ ଆପପଣଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ନିଜ ଜୀବନସାଥିକୁ ଧୋକା ଦେଇ ଥାନ୍ତି ।

Image Courtesy: Google

୧. ବୃଷ ରାଶି :

ବୃଷ ରାଶି ମହିଳା ବହୁତ ରାଗି ସ୍ଵଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି, ଏହି ଭଳି ରାଶି ନିଜ ଜୀବନରେ କାହାକୁ କିଛି ବୁଝି ନଥାନ୍ତି ଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭୁଲ ଧାରଣାରେ ରଖି ଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶି ମହିଳାଙ୍କ ରାଗ ସ୍ଵଭାବ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କେହି ଆପଣେଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ଏହି ଭଳି ମହିଳା ନିଜ ରାଗ ଦ୍ଵାରା ନିଜ ସୁଖ ସଂସାରରେ ନିଆ ଲଗାଇ ଥାନ୍ତି ।

୨. ସିଂହ ରାଶି :

ଏହି ରାଶି ମହିଳା ମାନେ ଛୋଟ ବେଳୁ ବହୁତ ଝଗଡା ପ୍ରକୃତି ର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ଭଳି ମହିଳା ମାନେ ନିଜ ଠାରୁ ବଡ ଛୋଟ ମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ସମ୍ମାନ ବା ଭଲ ପାଇବା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହି ଭଳି ମହିଳାଙ୍କ ମନରେ ଗର୍ବ ବହୁତ ହୋଇଥାଏ, ସେ ନିଜକୁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ମନେ କରନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ ସେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନିଭେଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥାଏ ତାହା ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ ପାଇଁ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥାଏ ।

Image Courtesy: Google

୩. ବିଛା ରାଶି :

ବିଛା ରାଶି ମହିଳା ମାନେ ବହୁତ ବୁଳାଳି ସ୍ଵଭାବ ର ହୋଇଥାନ୍ତି ସେ କେବେ କାହାକୁ ଖାତିର କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଏହି ଭଳି ମହିଳା ନା ବାପ୍ପ ଘରେ ଭଲରେ ରୁହନ୍ତି ନା ସାସୁ ଘରେ ତାଙ୍କ ଏହି ବୁଲିବା ନେଚର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସାସୁ ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଭଲ ପଡେ ନାହିଁ । ଏହି ଭଳି ମହିଳା ନିଜ ସ୍ଵାଧୀନତା ନପାଇ ନିଜ ସାସୁ ଘର ଛାଡି ପଳେଈ ଆସନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଜାଣି ପାରିଲେ ତ କେଉଁ ରାଶି ମହିଳା ଧୋକା ଦେଇଥାନ୍ତି । ଆଗକୁ ଆମ ସହ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Related Posts

About The Author

Add Comment