ଗୋରା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଇନୋ ଦ୍ୱାରା କରନ୍ତୁ ଏହି ସହଜ ଉପାୟ, ରାତାରାତି ହୋଇଯିବେ ଏତେ ଗୋରା କି ବିଶ୍ଵାସ ହେବନି

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛୁ ଏକ ସହଜ ଘରୋଇ ଉପାୟ ଯାହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ସଫା ଚେହେରା ପାଇପାରିବେ । ଏହି ଉପାୟ କୁ ଯଦି ଆପଣ ନିୟମିତ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଗୋରା ହୋଇପାରିବେ । ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଇନୋ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । କାରଣ ଯେତେବେଳେ ପେଟରେ ଗ୍ୟାସ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତେ କେବଳ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଏଗୁଡିକ ବଜାରରେ ସହଜରେ ମିଳିଥାଏ ।

ପେଟ ଗ୍ୟାସ ଏବଂ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ପାଇଁ ଏଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯାଏ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ମୁହଁରେ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାର ଲାଭ ବିଷୟରେ କ୍ୱଚିତ୍ ଜାଣିଥିବେ । ଆଜି ଆମର ସମ୍ବାଦରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁହଁରେ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାର ସୁବିଧା ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ।

ଆଜିର ସମୟରେ, ସେ ପୁଅ ହେଉ କି ଝିଅ, ସମସ୍ତେ ଗୋରା ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ରାସାୟନିକ ପଦାର୍ଥ ମଧ୍ୟ ବଜାରରୁ ଅଣାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ସହିତ, ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ଚେହେରା ଛୋଟ ରହିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଚେହେରା ଖରାପ ହୋଇଯାଏ ।

Loading...

ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଜାଣିନଥିବେ ଯେ ଇନୋଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଚେହେରା ଗୋରା କରାଯାଇପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଲେମ୍ବୁ ନେବାକୁ ପଡିବ, ଛୁରୀ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହି ଲେମ୍ବୁକୁ ଅଧା କାଟି ଦିଅନ୍ତୁ । ତା’ପରେ ଏଥିରେ ଏନୋ ଲଗାନ୍ତୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ଏହାକୁ ମୁହଁରେ ଲଗାନ୍ତୁ । ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ ।

ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିଷ୍କାର ଏବଂ ଗୋରା ହୋଇଯିବ । ଇନୋ ସୋଢ଼ା ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଏସିଡ୍ ମିଳିଥାଏ । ଯାହା ଚେହେରାର ମୃତ କୋଷକୁ ବାହାର କରିଥାଏ । ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥାଏ । ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଏବଂ ଚିକଣ ଦେଖାଯାଏ ।

ସାଙ୍ଗମାନେ, ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Related Posts

About The Author

Add Comment