ଝିଅମାନଙ୍କ ସବୁ ବିୟୁଟି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ଦୁର କରିଦେବ ଏହି ୩ଟି ସହଜ ଉପାୟ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ କରିକି ଦେଖନ୍ତୁ

ସବୁ ଝିଅ ସୁନ୍ଦର ଓ ସମସ୍ତଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ଓ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ଚାହାନ୍ତି ଏବଂ ତା ସହିତ ନିଜେ ସୁସ୍ଥ ଓ ପତଳା ରହିବାକୁ  ମଧ୍ୟ ଚାହାନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ଟିପ୍ସ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ସେଥିରୁ ଆପଣ ନିଜର ସବୁ ସମସ୍ୟା ସରଳରେ ଏବଂ ଭଲ ଭାବରେ ଦୁର କରିପାରିବେ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା କଣ ଓ ଏଥିରୁ କଣ ଆମକୁ ଲାଭଦାୟକ ମିଳିବ । ଯଦି ଚେହେରାରେ ବହୁତ ସାରା ଦାଗ ହୋଇଯାଇଛି । ତେବେ କିସମିସକୁ ପାଣିରେ ଭିଜେଇ ସେହି ପାଣିକୁ ପିଅନ୍ତୁ ଦେଖିବେ ସେଥିରେ ଥିବା ଭିଟାମିନ, କିସମିସ ପାଣିରେ କ୍ଲୋବେନୋଇଡେସ ଆଦି ରହିଥାଏ ଯାହା ତ୍ଵଚାକୁ ସଫ୍ଟ ଓ ଯବାନ ବନେଇ ଦେଇଥାଏ ।

ସକାଳେ ଖାଲି ପେଟରେ ହଳଦୀ ମିଶ୍ରତ ପାଣି ପିଅନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଔଷଧୀୟ ଗୁଣ ଭରପୁର ମାତ୍ରାରେ ରହିଛି । ସେଥିରୁ ରକ୍ତ ସଫା ହୋଇଥାଏ ଓ କାଛୁ କୁଣ୍ଡିଆ ଜନିତ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥାଏ । ଯାହାର ଅସର ଆପଣଙ୍କ ସ୍କିନ ଉପରେ ପଡ଼ିଥାଏ ଓ ସ୍କିନ ଉଜ୍ଜଳ, ହେଲ୍ଡି ଓ ଚିକଣ ଦେଖାଯାଏ ପୁଅ ହେଉ ବା ଝିଅ ମୁହଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟବାନ ଯଦି ମୂହରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲା ତେବେ ସବୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ କିଛି କାମରେ ଆସେନି କାହିଁକି ନା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ମୁହଁ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଅଟେ ଏହି କଥାଟା ଆପଣ ବି ଜାଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଛୁ ।

ଯଦି ଓଜନ ବଢୁଛି ଓ ଆପଣ ନିଜକୁ ସ୍ଲିମ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ସକାଳୁ ଖାଲି ପାନମଧୁରୀ ପାଣି ପିଅନ୍ତୁ, ପାନମଧୁରୀ ପାଣି ବହୁତ ହିଁ ଭଲ ଓ ଫେଟ ବର୍ଣ୍ଣର କୁହାଯାଏ ଯାହା ବହୁତ ହିଁ ଶୀଘ୍ର ଓଜନ କମ କରିଥାଏ । ସେଥିପାଇଁ ଏହାକୁ ସେବନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଓଜନ କମ କରିବା ସହିତ ସୁନ୍ଦର ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯିବେ, କାହିଁକି ନା ମୋଟା ପଣ ଭାରି କଷ୍ଟ ଦାୟକ ଜୀବନ ସେଥିପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଫିଟନେଶ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାନ୍ତି ଜିମ ମଧ୍ୟ ଯାଅନ୍ତି ପତଳା ହେବ ପାଇଁ ଖାଇବା ପିଇବା ଉପରେ ଅନେକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ।

Loading...

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଞ୍ଚନ୍ତି ଗୋଟେ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନ ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଟିପ୍ସକୁ ଅପଣାଇ ସୁସ୍ଥ ରହିପାରିବେ । ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଦ୍ଵାରା ଦିଆଯାଉଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଟିପ୍ସ ପସନଦ ଆସୁଥିବ । ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଟିପ୍ସ ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Related Posts

About The Author

Add Comment