ଆସିଲା ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର, କାର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ

ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଈଶ୍ଵରୀ ଦେଶପାଣ୍ଡେଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ନିଧନ ହୋଇ ଯାଇଛି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଗୋଆର ବାଗା-କଲଂଗୁଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଛି । ଏହି ସମୟରେ କାରରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଶୁଭମ ଦେଗଡେଙ୍କ ବି ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇ ଯାଇଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଗଭୀର ପାଣିରେ ବୁଡିବା କାରଣରୁ ହୋଇଛି । ପୋ-ଲି-ସ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଶବକୁ ସୋମବାର ଦିନ ଉତ୍ତର ଗୋଆର ଅରପୋରା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗଭୀର ପାଣିରୁ ବୁଡି ଥିବା ଏକ କାର ମଧ୍ୟରୁ ବାହର କରିଛି ।

୨୫ ବର୍ଷୀୟ ଈଶ୍ଵରୀ ଦେଶପାଣ୍ଡେ ଓ ୨୮ ବର୍ଷୀୟ ଶୁଭମ ଦେଗଡେଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଉପରେ ଗୋଆ ପୋ-ଲି-ସର କହିବା ଅଟେ କି ଯେଉଁ କାରରେ ସେମାନେ ଯାଉଥିଲେ ତାହା ବହୁତ ସ୍ପୀଡରେ ଥିଲା ଓ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବା କାରଣରୁ କାର ଟି ପାଣି ଭିତରକୁ ଚାଲି ଯାଇଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ଜଣା ପଡି ନାହିଁ କି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କାର କିଏ ଡ୍ରାଇଭ କରୁଥିଲା । ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଲକ କାରଣରୁ ଦୁଇ ଜଣ କାର ବାହାରକୁ ବାହାରି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ପୋ-ଲି-ସକୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ହାତରେ ରିଷ୍ଟବ୍ୟାଣ୍ଡ ମିଳିଛି ।

Loading...

ପୋ-ଲି-ସର କହିବା ଅଟେ କି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଗୋଟିଏ ରାତି ପୂର୍ବେ ସେମାନେ କୌଣସି କ୍ଲବକୁ ଯାଇ ଥିଲେ । ଶୁଭମ ଦେଗଡେ ପୁଣେର କିର୍କଟବାଡ଼ୀ ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦା ଅଟେ, ଯେତେବେଳେ କି ଈଶ୍ଵରୀ ଦେଶପାଣ୍ଡେ ବି ପୁଣେରେ ରହୁଥିଲେ ।

ଦୁର୍ଘଟଣାର ଖବର ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ପରିଜନ ପୁଣେରୁ ଗୋଆ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛନ୍ତି । କହିଦେଉଛୁ କି ଈଶ୍ଵରୀ ଦେଶପାଣ୍ଡେ ମରାଠୀ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ । ସେ ବହୁତ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ ଈଶ୍ଵରୀ ଗୋଟିଏ ହିନ୍ଦୀ ଓ ଗୋଟିଏ ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଙ୍ଗ ପାଖାପାଖି ପୁରା ହୋଇ ସାରିଥିଲା ଓ ଜଲ୍ଦି ହିଁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସିନେମା ଘରେ ରିଲିଜ ହେବାର ଥିଲା ।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଈଶ୍ଵରୀ ଦେଶପାଣ୍ଡେ ଓ ଶୁଭମ ଦେଗଡେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପରସ୍ପର ସହ ରିଲେଶନରେ ଥିଲେ । କୁହାଯାଏ କି ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ସମୟ ହେବ ଜାଣି ଥିଲେ । ବନ୍ଧୁତାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରେମରେ ବଦଳି ଯାଇଥିଲା । କୁହାଯାଉଛି କି ଦୁଇ ଜଣ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ନୂଆ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନର ଅନ୍ତ ହୋଇଗଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *