ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚାହିଁକି ବି ଝିଅ ସହ ଭେଟି ପାରିଲେ ନଥିଲେ ରୋହିତ, ସ୍ତ୍ରୀ ଶେୟାର କଲେ ଏଭଳି ଫୋଟୋ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ବି ଆସିଯିବ ଲୁହ

ଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସାମ୍ବାଦିକ ରୋହିତ ସର୍ଦ୍ଦାନଙ୍କ ଦେ-ହା-ନ୍ତ ହେବାର ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଯାଇଥିଲେ ହେଁ ରୋହିତଙ୍କୁ ଭୁଲିଯିବା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ । ରୋହିତ ସର୍ଦ୍ଦାନଙ୍କ ନିଜର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସାରା ଦେଶରେ ଏକ ଭଲ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ । ରୋହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ସ୍ମୃତିରେ ସୀମିତ ରହିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ରୋହିତ ସର୍ଦ୍ଦାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ରୋହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାନ ଝିଅଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ରୋହିତ ସର୍ଦ୍ଦାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରମିଲା ସେୟାର କରିଥିବା ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଗୋଟିଏ ପଟେ ଝିଅ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଦୂରରୁ ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ରୋହିତ ସର୍ଦ୍ଦାନ ଏହା କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଝିଅକୁ ଭେଟି ପାରିନଥିଲେ ।

ସେ ମଧ୍ୟ ଦୂରରୁ ଝିଅକୁ ଚାହିଁ ରହିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ସେହି ସମୟର ଏକ ଚିତ୍ର, ଯେତେବେଳେ ରୋହିତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଭେଟିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇନଥିଲେ । ଏହି ଛବିରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ରୋହିତ ଖଟ ଉପରେ ବସିଛନ୍ତି ଏବଂ ସାନ ଝିଅ ତାଙ୍କୁ ଝରକା ପାଖରୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

Loading...

ଝିଅ ଝରକା ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛି ଏବଂ ଉଭୟ ପିତା ଏବଂ ଝିଅ ପରସ୍ପରକୁ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି । ରୋହିତ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆଡକୁ ଅଙ୍ଗୁଳି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କରୁଛନ୍ତି । ରୋହିତ ସର୍ଦ୍ଦାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରମିଲା ଦୀକ୍ଷିତ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହା ସହ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ଏହି ଆଖି ତୁମଠାରୁ କେବେବି ଦୂରେଇ ଯିବ ନାହିଁ, ତୁମର ଛାୟା ମୋ ଛାଇରେ ମଧ୍ୟ ଲୋପ ପାଇବ ନାହିଁ … ସେହି କ୍ଵାରେଣ୍ଟିନ ଯାହା ଶେଷ ହେଲା ହିଁ ନାହିଁ ।

“ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ରୋହିତ ସର୍ଦ୍ଦାନ ଏବଂ ପ୍ରମିଲା ଦୀକ୍ଷିତ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସଂପର୍କରେ ଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ରୋହିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ପ୍ରମିଲା ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ପୋଷ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରନ୍ତି । ରୋହିତ ଏବଂ ପ୍ରମିଲା ଦୀକ୍ଷିତ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ପିତାମାତା ହୋଇଥିଲେ । ବଡ଼ ଝିଅର ନାମ ନନ୍ଦିକା ସର୍ଦ୍ଦାନ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସାନ ଝିଅର ଆମ କାଶୀ ସର୍ଦ୍ଦାନ ।

କୁହାଯାଏ ଯେ ରୋହିତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ ନନ୍ଦିକା ଏବଂ କାଶୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଘନିଷ୍ଠ ଥିଲେ । ରୋହିତ ସର୍ଦ୍ଦାନ 22 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 1979 ରେ ହରିୟାଣାର କୁରୁକ୍ଷେତ୍ରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ସେ 30 ଏପ୍ରିଲ 2021 ରେ 42 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେ-ହା-ନ୍ତ କରିଥିଲେ । ସେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ହିଁ ସେ ହୃଦଘାତରେ ପୀଡିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବଞ୍ଚି ପାରିଲେ ନାହିଁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *