ମଝି ଆକାଶରେ ସ୍ତ୍ରୀ କୋଳରେ ଜୀବନ ହାରିଲେ ସ୍ଵାମୀ, କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ କିଛି ଏମିତି… ଦେଖନ୍ତୁ Video

କହିବାକୁ ଗଲେ ଗୋଟିଏ ପ୍ଳେନରେ ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ତେବେ ସେ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଏୟାର ପୋର୍ଟରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କରି ପାରିବ । ଯଦି ପ୍ଳେନରେ କେହି ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି କିମ୍ବା କୌଣସି ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଦେଖା ଦେଉଛି ତେବେ ପାୟଲଟ ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ଳେନକୁ ଜରୁରୀକାଳୀନ ରୂପରେ କୌଣସି ବି ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କରି ପାରିବ । ଏହିଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଭୁବନେଶ୍ଵରର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଏୟାର ପୋର୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଯେଉଁଠି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଗମ୍ଭୀର ହେବା କାରଣରୁ ପ୍ଳେନକୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଅବତରଣ କରାଯାଇଛି । ଗତକାଲି କଲିକତାରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଯାଉଥିବା ଇନ୍ଡିଗୋ ପ୍ଳେନ ଭୁବନେଶ୍ବରର ଏୟାର ପୋର୍ଟରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କରିଥିଲା ।

ପ୍ଳେନରେ ଥିବା ଜୟବ୍ରଦ ଘୋଷ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଗଲା । କିନ୍ତୁ ସେଠି ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ଘର ଆସାମର ଶିଲଚର ଟାଉନରେ । ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଜୟବ୍ରଦ ଘୋଷଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଖରାପ ହେବା କାରଣରୁ ପରିବାର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ନେଇ ଯାଉ ଥିଲେ ।

Loading...

କିନ୍ତୁ ଆସାମରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପାଇଁ କୌଣସି ବିମାନ ନ ଥିବା କାରଣରୁ ପରିବାର ଲୋକମାନେ ଜୟବ୍ରଦ ଘୋଷଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଆସମାରୁ କଲିକତା ଆସିଥିଲେ ଓ କଲିକତାରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଯାଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପ୍ଳେନ ମଧ୍ୟରେ ଜୟବ୍ରଦ ଘୋଷଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଖରାପ ହେବା କାରଣରୁ ଜରୁରୀକାଳୀନ ରୂପରେ ପ୍ଳେନକୁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କରାଗଲା ।

ତାଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଗଲା । ଆସାମର ଏକ ପ୍ରାଇବେଟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜୟବ୍ରଦ ଘୋଷ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଉନ୍ନତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଆସାମର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆ ଯାଉ ଥିଲା ।

ଜୟବ୍ରଦ ଘୋଷଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କ କହିବା ଅଟେ କି ପ୍ଳେନରେ ଅଚାନକ ଜୟବ୍ରଦ ଘୋଷଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବା ପରେ ପ୍ଳେନରେ ତିନି ଜଣ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଓ ସେମାନେ ବହୁତ କିଛି କରିଲେ ।

ସେମାନେ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ହାର୍ଟ ବିଟ କମ ହୋଇ ଆସୁ ଥିଲା । ଏମିତିରେ ସେମାନେ କହିଲେ କି ଆମକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କରିବାକୁ ପଡିବ । ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ କହିଲେ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଯାହା ଠିକ ଲାଗୁଛି ତାହା କରନ୍ତୁ । ପ୍ଳେନ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ହେଲା ଓ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ମୁଁ ମୋର ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଉ ଥିଲେ ସେହି ସମୟରେ ହିଁ ଆମେ ଜାଣି ସାରିଥିଲି ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଆଉ ନାହାନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *