ମୋଟି ଝିଅଙ୍କ ଏହି ଜିନିଷ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ- ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ଵାସ ହେବନି

ଜୀବନରେ ଜୀବନ ସାଥୀ ଟିଏ ସଭିଙ୍କର ଦରକାର । ସଭିଏଁ ନିଜ ମନପସନ୍ଦ ମୁତାବକ ଜଣେ ଝିଅ ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ପୁଅ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ମୋଟି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଏହି ଜିନିଷ କୁ ଦେଖି ଦିୱାନା ହୋଇଯାନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଆର୍ଟିକିଲ ରେ ଯେ ମୋଟି ଝିଅ ମାନଙ୍କ କେଉଁ ଜିନିଷ କୁ ଦେଖି ପୁଅ ମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଏକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ପତଳା ଝିଅମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ମୋଟା ଝିଅମାନେ ବିବାହ ପାଇଁ ଭଲ । ମୋଟା ଝିଅ କେବଳ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣି ନଥାଏ ବରଂ ସମଗ୍ର ପରିବାରର ଯତ୍ନ ନିଏ, ସେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ୱବାନ ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଅଟେ । ସ୍ଵାମୀ ପ୍ରତି ଅତି ଭକ୍ତି ଭାବ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତି ।

ଏହି ବିଶେଷ ଗୁଣ ଗୁଡିକ ମୋଟା ଝିଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲୁକ୍କାୟିତ:

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସୁଖ: ମୋଟା ଝିଅମାନେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପସନ୍ଦକୁ ଏତେ ଘନିଷ୍ଠ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ।

Loading...

ବୁଦ୍ଧି: ମୋଟା ଝିଅମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କରନ୍ତି; ମୋଟା ଝିଅମାନେ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଭାବପ୍ରବଣ: ମୋଟା ଝିଅମାନେ ପତଳା ଝିଅମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ହୃଦୟରୁ ଅଧିକ ସ୍ପଷ୍ଟ, ସେମାନେ ମନ ସହିତ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ହୃଦୟରୁ ଭାବନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନର ଅଧିକାଂଶ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୃଦୟରୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନେ ବହୁତ ସରଳ ଏବଂ ସରଳ ।

ନିର୍ଭୟତା : ମୋଟା ଝିଅମାନେ ଦୁଖ ଏବଂ ଦୁଖରେ ସାହସର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି । କୌଣସି ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାରେ ସେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ କାନ୍ଧରେ କାନ୍ଧରେ ଛିଡା ହୁଅନ୍ତି । ସେମାନେ ଭୟାଳୁ ଆଦୌ ହୋଇନଥାନ୍ତି ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ସବୁବେଳେ ନେଇ ଆସୁ, ଭଲ ଲାଗିଲେ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବା ପାଇଁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସେୟାର୍ କରି ନିଜ ପରିଜନ ଙ୍କ ନିକଟରେ ନିଶ୍ଚୟ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Related Posts

About The Author

Add Comment