ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ Sidharth ମା’ଙ୍କୁ ମାଗୁ ଥିଲେ ପାଣି, ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ଦିନ ରାତିର ପୁରା କାହାଣୀ, ଶୁଣି ଆପଣ ବି କାନ୍ଦି ପକାଇବେ

ଟିଭି ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା । ଯିଏକି ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଏହି ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁର କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଉଛି ହୃ-ଦ-ଘା-ତ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର କୁପର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ହସ୍ପିଟାଲର ଡାକ୍ତରମାନେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ମୃ-ତ ଘୋଷିତ କରିଥିଲେ ଓ କହିଲେ କି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚିବାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ହୋଇ ସାରିଛି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ନି-ଧ-ନ-ରେ ସମସ୍ତେ ଆଚମ୍ବିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କର ଏହିଭଳି ଅଚାନକ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବଲୀଉଡ ପାଇଁ ବହୁତ ବଡ କ୍ଷ-ତି ଅଟେ ।

ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନମାନେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି କି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଆଉ ନାହାନ୍ତି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ କୌଣସି ବି ରୋ-ଗ ନ ଥିଲା ଓ ସେ ପୂରାପୂରି ଫି-ଟ ଥିଲେ । ଏହା ସତ୍ବେ ଅଚାନକ ଦୁନିଆ ଛାଡିବା କଥା ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ଛିଡା କରୁଛି । କହିଦେଉଛୁ କି ଏହି ମା-ମ-ଲା ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋ-ଲି-ସ ନଜର ରଖିଛି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ପୋ-ସ୍ଟ-ମା-ର୍ଟ-ମ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ସେ ନିଜ ମାଙ୍କ ସହିତ ସୋସାୟୀଟିର ଗାର୍ଡେନରେ ବୁଲୁଥିଲେ ।

Loading...

ସେ ଦିନ ସେ ସବୁଦିନ ଭଳି ସାମାନ୍ୟ ନଜର ଆସୁଥିଲ ଓ ସବୁଦିନ ଭଳି ରାତିରେ ଆରାମରେ ଶୋଇ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗୁରୁବାର ରାତି ପାଖାପାଖି ୩.୩୦ରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଛାତିରେ ଅଳ୍ପ ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେ ନିଜ ମା ରିତା ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । ମା ତାଙ୍କୁ ପିଇବା ପାଇଁ ପାଣି ଦେଲେ ଓ ସେ ପାଣି ପିଇ ପୁଣି ଥରେ ଶୋଇଗଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଆଉ ଆଖି ଖୋଲିଲେ ନାହିଁ । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ତ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଶୋଇ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପରିବାରକୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଅନ୍ଦାଜ ନ ଥିଲା ।

ସକାଳ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ବହୁତ ସମୟ ହୋଇଗଲା ଓ ସେ ଉଠିଲେ ନାହିଁ ତେବେ ତାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇବା ପହଞ୍ଚିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଉଠିଲେ ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ମା ତୁରନ୍ତ ଝିଅ ଓ ଜ୍ଵାଇଁଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଲେ । ଦୁଇ ଜଣ ଜଲ୍ଦି ଜଲ୍ଦି ପହଞ୍ଚି ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଡାକିଲେ । କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର କହିଲେ କି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ନି-ଧ-ନ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ କୁପର ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଗଲା । କୁପର ହସ୍ପିଟାଲର ଡାକ୍ତରମାନେ ବି ଏହା କହିଲେ ।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ନି-ଧ-ନ ଉପରେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବହୁତ ଷ୍ଟାର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । କେତେକ ଷ୍ଟାର ତାଙ୍କ ଘରକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇଛନ୍ତି ତ କେତେକ ଷ୍ଟାର ହସ୍ପିଟାଲ ମଧ୍ୟ ଯାଇଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ କି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ, ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ, ସଲମାନ ଖାନ ଭଳି ବଲୀଉଡ ଷ୍ଟାରମାନେ ତାଙ୍କ ନିଧନ ଉପରେ ଶୋକ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *