ସାଂସଦ Nusrat Jahanଙ୍କ ସହ 6 ମାସ ହେବ ରାହୁ ନାହାନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ, ତଥାପି Pregnant ଅଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସ୍ଵାମୀ କହିଲେ….

ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ପାର୍ଟି ଟିଏମସିର ସାଂସଦ ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସରତ ଜାହାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଖବର ଅଛି । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଦଳରୁ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ୍ ବିବୃତ୍ତି ବାହାରି ନାହିଁ ।

ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାଂସଦ ଅଭିନେତ୍ରୀ 6 ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଖବର ନାହିଁ । ତେବେ ଖବର ଅନୁସାରେ ନୁସରତ ଜାହାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁହେଁ 6 ମାସ ଏକାଠି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ପଥରେ ଅଛି । ତେଣୁ ଏହି ଶିଶୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ନୁହେଁ । ଏହା ସହିତ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନୁସରତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ।

ନୁସରତ 2019 ମସିହାରେ 19 ଜୁନ୍ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଉଭୟେ ଇସଲାମ, ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ଧର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ବିବାହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ତା’ପରେ ନୁସରତ ଏହାକୁ 25 ଜୁନ୍ ସଂସଦରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ ଅଧିକ ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

Loading...

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଗତ କିଛି ମାସ ଧରି ନୁସରତଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଟ୍ରାକରେ ଯାଉନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଆଇନଗତ ଭାବେ ଅଲଗା ହୋଇନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଅନେକ ମାସ ଧରି ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ନାହିଁ ।

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ସହିତ ମୋର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା । ଏହା ସହିତ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଏହି ପିଲାଟି ମୋର ନୁହେଁ । ଏହି ସମୟରେ, ଏହା ଜାଣିବା ଉଚିତ ଯେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଯଶ ଦାସଗୁପ୍ତଙ୍କ ସହ ନୁସରତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖବର ଆସିଥିଲା । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *