ପଇସା ଗଣି ଗଣି ଥକିଯିବେ 172 ବର୍ଷ ପରେ 14 ଜାନୁଆରୀ “ମକର ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି” ରେ ଏହି 6ଟି ରାଶି ହେବେ କୋଟିପତି 

ବନ୍ଧୁଗଣ ଜାନୁଆରୀ ୧୪ ଶନିବାର ଦିନ ପବିତ୍ର ମକର ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି ଦିନ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପାରୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଦିବ୍ୟ ଦୁର୍ଲଭ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଯୋଗ, ଅମୃତ ସିଦ୍ଧ ଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଏହି ରାଜଯୋଗ କାରଣରୁ ୬ଟି ରାଶି ହେବେ ମାଲାମାଲ । ଏହି ରାଶିଙ୍କର କିସ୍ମତ ଚମକିବାକୁ ଯାଉଛି । ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସ୍ଵୟଂ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏହି ୬ଟି ରାଶିଙ୍କ ଘରେ ଆଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କୁ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଅପାର ଖୁସି । ଯାହା କାରଣରୁ ଏମାନଙ୍କର କିସମତରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତାର ଭାବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ମକର ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରହିବ । ସ୍ଵୟଂ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆଗମନ କରିବେ । ଧନ ବୃଦ୍ଧିର ଯୋଗ ଅଛି । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାପାରରେ ଖୁବ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଯେଉଁ ମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତି ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ଭରପୁର ଲାଭ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି । ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସାଥ ପାଇବେ । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ଲାଭ ହେବ । ଦିନକୁ ଦିନ ରୋଜଗାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ସାବ୍ଯସ୍ତ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ମକର ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି ଦିନ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ମେହନତର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପରିବାର ତଥା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଧନ ଜନିତ ସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ରିହାତି ପାଇବେ । ଧନର ବର୍ଷା ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ମକର ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସୀମା କୃପା ରହିବ । ଧନ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିଛି । ବ୍ୟାପାରରେ ବୃଦ୍ଧି ଓ ଚାକିରିରେ ବେତନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ବିଦେଶରେ ଚାକିରି ପାଇଁ ବା ପଢା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ସ୍ଵପ୍ନ ସାକାର ହେବ । ନୂଆ ନୂଆ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଧନର ଦେବୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ମେହରବାନ ହେବେ । ଧନର ଲାଭ ଏତେ ହେବ ଆପଣ କେବେ ଭାବି ନ ଥିବେ । ଏହି ସଂଯୋଗ ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ହେଉଛି ଏହାର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ । ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ହେବ ।

ମେଷ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ ସନ୍ଦେଶ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି । ଯାହାକୁ ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ଖୁଶିର ଠିକଣା ରହିବ ନାହି । ଚାକିରି ବା ପ୍ରମୋଶନ ସହ ଜଡିତ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ । କାରୋବାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବେହତର ରହିବ । ଅଟକିଥିବା କାମ ସମୟ ଅନୁଯାୟୀ ପୁରା ହେବ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ପୋଷ୍ଟଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.