ପର ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଦେହରେ ନାଚରେ ମସଗୁଲ୍ ପୋଲିସ୍ ବାବୁ, ଯୁବତୀକୁ କୁଣ୍ଢାଇ ଗାଲକୁ ଦେଇ ଚାଲିଛନ୍ତି ଚୁମ୍ମା, ଦେଖନ୍ତୁ Video

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ । ଆମ ଦେଶରେ ପ୍ରତେକ ଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଘଟଣା ଘଟୁଛି । କିଛି ଘଟନା ପୋ-ଲି-ସ ମାନଙ୍କର ଖ-ରା-ପ କାମ ପାଇଁ ସେମାନେ ଅ-ପ-ମା-ନି-ତ ହେଉଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଲୋକ ମାନେ ଏମିତି କିଛି କା-ଣ୍ଡ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ସେମାନାଙ୍କୁ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ-ରେ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାକୁ ପଡୁଛି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପୋ-ଲି-ସ ଅଫିସର ଙ୍କ ଏମିତି ଏକ ଲଜ୍ୟା ଜନକ କା-ଣ୍ଡ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଏହି ଭି-ଡି-ଓ ରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ନିହାଲ ପ୍ରସାଦ ଥା-ନା ଏ ଏସ ଆଇ ବିନୟ କୁମାର ସାହୁ ଯିଏ ଫୁ-ଙ୍ଗୁ-ଳା ଦେହରେ ଜଣେ ନାରୀ ଙ୍କ ସହ ପେଟ ଦେଖାଇ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି । ହାତ କୁ ହାତ ଧରି ପୋ-ଲି-ସ ବାବୁ ବିନୟ ସାହୁ ଲଭର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ।

ନିଜ ଲ-ଭ-ର ଙ୍କ ସହ ଜ-ବ-ର-ଦ-ସ୍ତ ଡ୍ୟା-ନ୍ସ କରୁଥିବାର ଭି-ଡି-ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋବାଇଲ ରୁ ମୋବାଇଲ କୁ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ପୋ-ଲି-ସ ବାବୁ ବିନୟ କୁମାର ସାହୁ ନିହାଲ ଥା-ନା ରୁ ରାସଲ ଥା-ନା କୁ ବ-ଦ-ଳି ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏ ଯାଏଁ ନିଜ ପୋ-ସ୍ତ ତେ ଯୋଗ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି ।

Loading...

ଏହି ଭି-ଡି-ଓ ରେ ଗୋଟେ ଭଡା ଘରେ ଜଣେ ମହିଳା ଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟା-ନ୍ସ କରିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହି ଭି-ଡି-ଓ ରେ ଏ ଏସ ବିନୟ କୁମାର ସାହୁ ଜଣେ ମହିଳା ଙ୍କ ଏପରି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାର ଦୃଶ୍ୟ ବାସ୍ତବ ରେ ନି-ନ୍ଦ-ନୀ-ୟ ଅଟେ । ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ କୁ ଭୁଲି ଏହି ପୋ-ଲି-ସ ଜନକ ଏପରି ଖ-ରା-ପ କା-ଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଜନତା ଙ୍କର ପୋ-ଲି-ସ ଉପରକୁ ଭରସା ଉଠି ଜୀବ । ପ୍ରାୟତ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ ଏ ଭଳି ଭି-ଡି-ଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହୋଇ ସାରିଛି ।

କିନ୍ତୁ ଏ ଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ପୁରା ପୋ-ଲି-ସ ଡି-ପା-ର୍ଟ ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଲ-ଜ୍ୟା ଜନକ ଅଟେ । ଶେଷରେ ଏତିକି କୁହା ଯାଇପାରେ ଯେ ଏ ଏସ ବିନୟ କୁମାର ସାହୁ ଙ୍କର ଏଭଳି କା-ଣ୍ଡ ପାଇଁ ସେ ଯେତିକି ନି-ନ୍ଦ-ନୀ-ୟ ଠିକ ସେତିକି ତାଙ୍କ ସହ ଏହି ଭି-ଡି-ଓ ରେ ଥିବା ମହିଳା ଜନକ ମଧ୍ୟ ଲ-ଜ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିବା କଥା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମତାମତ କଣ ରହିଛି ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ଜଣାଇବେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖା ଟି ଭଲ ଲାଗିଲେ ଅନ୍ୟ ସହ ଶେୟାର କରି ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *