ଶୁକ୍ରବାର 16 ଜୁଲାଇ 2021- ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆଜି ଏହି 4 ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ କିଛି ବଡ ଖୁସି ଖବର

ରାଶିଫଳ ଆମ ଆଗାମୀ ଜୀବନ ର ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କ ରେ ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ । ପ୍ରତ୍ୟକ ଦିନ ଗ୍ରହ ଚଳନ ଉପରେ ଆମର ଜୀବନ ନିର୍ଭର କରୁଛି । କିଛି ବି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲେ ଏହା ଆମ ଜୀବନ ଉପରେ ବହୁତ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ।

ସବୁଦିନ ଗ୍ରହଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତ କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ, ଏହି ରାଶିଫଳ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି, ବ୍ୟାପାର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ଓ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ର ତଥ୍ୟ ଦର୍ଶାଇଥାଏ । ସେଥିପାଇଁ କିଛି ବି କରିବା ଆଗରୁ ପ୍ରତ୍ୟକ ଦିନ ନିଜର ରାଶି ଫଳ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖନ୍ତୁ ଓ ଏହା ଅନୁସାରେ ସତର୍କ ରହି କାମ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ କିପରି ଅତିବାହିତ ହେବ ଜାଣିବାକୁ ଇଛୁକ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ନିମ୍ନ ରେ ପଢନ୍ତୁ ।

ମେଷ :- ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ସହଜରେ ପଇସା ଏକାଠି କରିପାରିବ । କୌଣସି ଅସୁବିଧାକୁ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ବ୍ୟବହାର କୁଶଳତା ଓ ସହନ ଶକ୍ତିରେ କାମ କରନ୍ତୁ ଲୋକ ବହୁତ କିଛି ମାମଲାରେ ନିଜେ ଠିକ ହୋଇଯାନ୍ତି । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ନେଇକି ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମସ୍ଯା ଉପୁଜିପାରେ ।

ବୃଷ :- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଦିମାଗ ଥଣ୍ଡା ରଖିବାକୁ ହେବ ଓ ଯୁକ୍ତି ତର୍କରୁ ବଞ୍ଚି ରହିବାକୁ ହେବ । ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶା କରିପାରନ୍ତି । ଚାକିରିରେ ବିଡିଓ ଗେମ ଖେଳିବା ବହୁତ ଭାରି ବଢିବ । ହିତକାରୀ ଗ୍ରହ କୌଣସି ଏମିତି କାରଣ ଉପୁଯାଇବେ । ଏହି କାରଣରୁ ଆଜି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ସୁଖମୟ ରହିବ ।

Loading...

ମିଥୁନ :- ସନ୍ତାନ ତରଫରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ । ଅନ୍ୟ କାହାର ଖୁସି ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ । ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ର ଯଦି କୌଣସି ନୂଆ କୋର୍ସରେ ଏଡମିସନ ନେବାକୁ ଚାହୁଁ ଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ । ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ପାଇଁ ବା କୌଣସି ଛାତ୍ର ବୃତି କାଗଜରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ପୁରା ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ।

କର୍କଟ :- ଆଜି କୌଣସି ଖାସ ଫଳ ଅପେକ୍ଷାରେ ଧର୍ଜ୍ୟ ରଖିବେତ ଖୁସି ରହିବେ । ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟ କଥା ଜାହିର କରିକି ଆପଣ ନିଜକୁ ବହୁତ ହଲ୍କା ଓ ରୋମାଞ୍ଚିତ ଅନୁଭବ କରିବେ । କାମରେ ମନ ଲଗାନ୍ତୁ, ଅଧିକ ଭାବ ପ୍ରବଣ ହୁଅନ୍ତୁ ନହିଁ । ଆଜି କାରିୟରରେ ଆସୁଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ ।

ସିଂହ :- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ରାଗ ଉପରେ କାବୁ ରଖିବାକୁ ହେବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧରେ ବାନୁଥିବା କାମ ବିଗିଡି ଯାଇପାରେ । କାମ ସମସ୍ୟାରେ ଆପଣ ଫାଶୀ ପାରନ୍ତି । କୌଣସି ବଡ ଆଉ ଅଲଗା କାମ କରିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ହେବ । ସନ୍ତାନ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବନୁଛି । ଜୀବନ ସାଥି ସହିତ ଆପଣ ସମୟ ବିତାଇବେ ।

କନ୍ୟା :- ସମାଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଢି ଚଢିକି ଭାଗ ନେବେ । ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ପ୍ଳାନ ବନିବ । ଅଫିସରେ ତନାବ ପୂର୍ଣ ସ୍ଥିତି ଖତମ ହେବ । ପରିଶ୍ରମ ଓ ବୁଦ୍ଧିମାନର ସହିତ ଆପଣ କିଛି ଆପଣ କିଛି ଏମିତି କାମ ସାରିବେ ଯାହା ରିସ୍କ ଥିବ । ଧୀରେ ଧୀରେ ସମୟରେ ସୁଧାର ହେବ । ଛାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କାରକ ଅଟେ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ସଫଳତାରେ ଖୁସି ମିଳିବ ।

ତୁଳା :- ଆଜି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇକି ଟିକେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ବାହାର ଖାଦ୍ଯ ଖାଇବାରୁ ବଞ୍ଚାନ୍ତୁ । କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଏଥିରେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କର ପୁରା ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆଜି କାହା ସହିତ ପଇସାର ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ ନହିଁ । ଆଜି ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନ ସାମାନ୍ଯ ରହିବ ।

ବିଛା :- ଆଜି ଆପଣ ଯେଉଁ ନୂଆ ସୂଚନା ହାସିଲ କରିବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଇଛା ବଢିବ । ବାହାନ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । କାରୋବାର ଓ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଝେଦାରିରେ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ସଜେସନ ନେଇକି କାମ କରିବାର ରହିଛି । ଯାହା ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ କାମରେ ଆସିବ ।

ଧନୁ :- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ଷମତାରା ଉପଯୋଗ କରିବାରା ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ରୁଚି ବଢିବ । ଚାକିରି କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆଜି ପ୍ରଶଂସା ସହିତ ଉନ୍ନତିରା ମାର୍ଗ ପ୍ରଶସ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଏହା ଗୋଟିଏ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବାର ଆଶା ରହିଛି । ଆଜିର ଦିନ ମାଙ୍କ ସହିତ ଟିକେ ସମୟ ବିତାଇବେ ।

ମକର :- ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଓ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ । ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣ ବଢିବ । ଘର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ । ଆଜି ଆପଣ ଯାହାବି ଭବିବେ ସେଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ତାରିଫ କରିବେ । ଜୀବନସାଥି ସମୟ ବିତିବ ।

କୁମ୍ଭ :- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କର ଆଜି ଲାଭ ମିଳିବ । ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଢିବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିରୋଧୀ ଚାହିଁଲେବି କିଛି କରିପାରିବେ ନହିଁ । ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ପୁରୁଣା କାରଣ ମିଳିପାରେ । ମାତା ପିତା ଓ ପିଲା ବହୁତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ ।

ମୀନ :- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ ରହିବ । ଚାକିରିରେ ସ୍ନେହର ମହୋଲ ବଢିବ । ଉଦା କଥା ଓ ବେକାର କଥାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାର ସହିତ ସବୁ ସମସ୍ଯା ଦୂର ହୋଇବ । ଆଉ ଆପଣଙ୍କ ମନ ହଲ୍କା ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତିର ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପରିବାରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିବ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *