ବିବାହ ପରେ ଶାଶୂଘରେ ରାଜ୍ କରନ୍ତି ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ- ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ନାହିଁ ତ?

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶି ତା ଜୀବନର ମହତ୍ଵ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଦର୍ଶାଇଥାଏ । ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିକୁ ନେଇ ତାର ଭାଗ୍ୟ କିପରି ରହିବ, ତାର ଜୀବନ କିପରି ଅତିବାହିତ ହେବ ଏସବୁ ବିଷୟରେ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ । କୌଣସି ବି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିକୁ ଆଧାରକରି ତାର ଭବିଷ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଖବର ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଭବିଷ୍ୟ ଉପରେ ତାର ରାଶିର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ।

ଏହାକୁ ଆଧାରକରି କିଛି ତଥ୍ୟ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଜ୍ୟୋତିଷମାନଙ୍କ ଅନୁସାରେ କୌଣସି ଝିଅର ରାଶିର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ତାର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆମେ ଜାଣିପାରିବା ।

 

କଥାରେ ଅଛି ଝିଅ ଜନମ ପର ଘରକୁ । ଝିଅମାନଙ୍କ ଉପରେ ଗୋଟେ ନୁହଁ 2ଟି ଘରର ଭବିଷ୍ୟ ନିର୍ଭର କରିଥାଏ । ସେମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଘର ଏବଂ ଶ୍ଵଶୁରରଙ୍କ ଘର ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକେଇଥାଏ । ଏମିତିରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ରାଶିକୁ ଆଧାର କରି ତାଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବା । ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି କି କେଉଁ ରାଶିର ଝିଅମାନେ ନିଜ ଶ୍ଵଶୁରଘରେ ରାଣୀଙ୍କ ପରି ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ଆସନ୍ତୁ ଏହି ରାଶିର ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

ମେଷ ରାଶି –

ମେଷ ରାଶିର ଝିଅମାନେ ବହୁତ ସଂବେଦନଶୀଳ ହେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଜ୍ଞାନୀ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ସୁନ୍ଦର ହେଇଥାଏ । ଏସବୁ ଗୁଣ କାରଣରୁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିନେଇଥାନ୍ତି । ଏହା ବ୍ଯତୀତ ମେଷ ରାଶିର ଝିଅ ମାନେ ସ୍ୱଳ୍ପ ଜିଦ୍ଦି ସ୍ଵଭାବର ହେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଜିଦ୍ଦି ଆଗରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନାଇଁବାକୁ ପଡିଥାଏ । ମେଷ ରାଶିର ଝିଅମାନେ ଶ୍ଵଶୁରଘରେ ରାଣୀ ଭଳି ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜୟ କରିନିଅନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି-

ସିଂହ ରାଶିର ଝିଅମାନେ ସର୍ବ ଗୁଣ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କର ମୁଖମଣ୍ଡଳରୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚମକ ଦେଖାଦେଇଥାଏ । ଏମାନଙ୍କର ସବୁଠୁ ମହତ୍ବପୂର୍ଣ କଥା ହେଲା ଏମାନେ ଯେକୌଣସି ବି କାମକୁ ନିଜ ଅଧିନକୁ ନେଇଥାନ୍ତି ସେମାନେ ଏହି କାମକୁ ବହୁତ ଦାଇତ୍ଵର ସହ ତୁଲାଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଭଲ ପାଇବାରେ ସମସ୍ତେ ଏମାନଙ୍କର ବଶବର୍ତୀ ହେଇଯାନ୍ତି ।

କନ୍ୟା ରାଶି-

କନ୍ୟା ରାଶିର ଝିଅ ମାନଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବହୁତ ସୁଖମୟ ହେଇଥାଏ । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ସୁମଧୁର କଥାରେ ନିଜର ବଶବର୍ତ୍ତୀ କରିବାର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର କଳା ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥାଏ । ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି କଳା ମଧ୍ୟ ଅଛିକି ଏମାନେ ଭାବପୂର୍ଣ ହୋଇ ନିଜ ସ୍ଵାମୀକୁ ନିଜ ଅଧୀନରେ ରଖିଦେଇ ପାରନ୍ତି । ଏହିସବୁ କାରଣରୁ ଏମାନେ ଶ୍ଵଶୁର ଘରେ ନିଜର ପ୍ରଭୁତ୍ଵ ବିସ୍ତାର କରି ରଖିଥାନ୍ତି ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Related Posts

About The Author

Add Comment