କେବଳ Raj Kundra ହିଁ ନୁହେଁ Bollywood ଏହି ସବୁ ଫେମସ ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛନ୍ତି ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ

ବଲ୍ଲୀଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ୧୯ ଜୁଲାଇରେ ଗି-ର-ଫ୍ତା-ର କରାଯାଇଛି । ରାଜଙ୍କ ଉପରେ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଫିଲ୍ମ ବନାଇବା ଆ-ରୋ-ପ-ରେ ଗି-ର-ପ୍ତା-ର କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆ-ରୋ-ପ ଏହା ରହିଛି ଯେଉଁ ଝିଅ ମାନେ ଷ୍ଟ୍ର-ଗ-ଲ କରୁଛନ୍ତି କାମ ପାଇଁ ସେ ସେଇ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ପ-ର୍ନ ମୁ-ଭି ବନାଇ ବାର ପ୍ରେ-ସ-ର ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର କମ୍ପାନୀ ଏହା ଆ-ପ୍ସ-ରେ ମଧ୍ୟ ସେୟର କରୁଛନ୍ତି । ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଏମିତି ବହୁତ ଫିଲ୍ମ ତରକା ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କର ନାମ ପ-ର୍ନ ଇ-ଣ୍ଡ-ଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜ-ଡି-ତ ହୋଇ ରହିଛି । ଆଉ ଏହା ଭିତରେ ସବୁଠୁ ଟପ ଲିଷ୍ଟରେ ଅଛନ୍ତି ସନି ଲିୟୋନି ।


ସନି :- ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେବା ଆଗରୁ ସନି ପ-ର୍ନ ଇ-ଣ୍ଡ-ଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଇ-ଣ୍ଡ-ଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ବିଗ ବସରେ ଅ-ଫ-ର ମିଳିଥିଲା । ଆଉ ବିଗ ବସରୁ ହିଁ ଫିଲ୍ମ ଇ-ଣ୍ଡ-ଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା ।


ଗେହେନା ବସିଷ୍ଠ :- ଏହି ସମୟରେ ଗେହେନା ବସିଷ୍ଠଙ୍କର ନାମ ବହୁତ ଚର୍ଚାରେ ରହିଛି । ଗେହେନାକୁ ଏକତା କପୁରର ୱେବ ସିରିଜ ଗ-ନ୍ଦି ବାତ’ ରେ କାମ କରିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ମା-ମ-ଲାରେ ଗେହେନା ବସିଷ୍ଠଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗି-ର-ଫ୍ତା-ର କରାଯାଇଛି । ପ-ର୍ନ ମୁଭି ବନାଇବାରେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜେ-ଲ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ କିନ୍ତୁ ସେ ବେ-ଲ-ରେ ବାହାରକୁ ଆସିଛନ୍ତି ।


ମିଆ ମାଲକୋଭା :- ମିଆ ମାଲକୋଭ ଆମେରିକାରର ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ-ର୍ନ ଷ୍ଟାର ଅଟନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା ଘୋ-ଷ-ଣା କରିଥିଲେକି ମିଆଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଲ-ଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ଛନ୍ତି । ରାମ ଗୋପାଳ ଟ୍ବି-ଟ-ରେ ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେଥିରେ ମିଆ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହା ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଡ-କ୍ୟୁ-ମେ-ଣ୍ଟା-ରି ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ସେଥିରେ ମିଆ ସେ-କ-ସୁ-ଆ-ଲି-ଟି ଓ ବିଉଟି ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ।

Loading...


ସିଲଭେଷ୍ଟାର ଷ୍ଟେଲନ :- ହଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ସିଲଭେଷ୍ଟାର ବଲ୍ଲୀଉଦ ଫିଲ୍ମ କମବକ୍ତ ଇସ୍କରେ କରିନାଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣିକି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ । ଫିଲ୍ମରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସିଲଭେ ଷ୍ଟାର ପ-ର୍ନ ଇ-ଣ୍ଡ-ଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିଲେ ।


ସାହାରା ନାଇଟ :- ସାହାର ଭାରତିମୂଲର ପ-ର୍ନ ଷ୍ଟାର ଅଟନ୍ତି । ସେ ବଲିଉଡର କୌଣସି କାମ କରି ନାହାନ୍ତି । ସେ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ବଲିଉଡରେ ନିଜ କାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ୱେବ ସିରିଜ ଗେମ ଅଫ ଥ୍ରୋନରେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଛନ୍ତି ।


ଆଉ ଗୋଟେ ନାମ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଜ୍ୟାକି ଚେନ । ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହଙ୍ଗ କଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର ଜ୍ୟାକି ଚେନ ମଧ୍ୟ ଏହି ଲିଷ୍ଟରେ ସା-ମି-ଲ ଅଛନ୍ତି । ଜ୍ୟାକି ଚେନ ଶୋନୁ ସୂଡ ସହିତ କୁମ୍ଫୁରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରତମରେ ତାଙ୍କ କାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ-ର୍ନ ଇ-ଣ୍ଡ-ଷ୍ଟ୍ରିରୁ ହିଁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *