Shradhaଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେଲା ପରେ ଏହି ହିରୋଇନଙ୍କ ପଛରେ ପାଗଳ Rajrajesh

ଓଲିଉଡର ଅଭିନେତା ରାଜେସ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି । ରାଜେସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଅଫେୟାର ବିଷୟରେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପରଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ ହୋଇ ଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜେସ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ଲୁମରାୟନଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି କି ରାଜେସ ଓ ଲୁମରାୟନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଚାଲିଛି ।

ରାଜେସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ପ୍ରଥମ ଥର ଏକ ଶୁ-ଟି-ଙ୍ଗ ସେଟରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପରର ସହ ମିଶିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଓ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ହୋଇଗଲା ।

ଶୁ-ଟି-ଙ୍ଗ ସେଟରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇ ଶେଷରେ ଏହି ଯୋଡି ନିର୍ବନ୍ଧ ବି କରି ସାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣ ଯୋଗୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା । ଦୁଇ ଜଣ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜେସଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଗର୍ଲଫ୍ରେନ୍ଡ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଯାହାଙ୍କ ନାଁ ଲୁମରାୟନ । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କାହାକୁ ବି ଭଲ ପାଉ ନାହାନ୍ତି । ସେ ସିଂଗଲ ଅଛନ୍ତି । ଯାହା ବିଷୟରେ ସେ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କହିଥିଲେ ।

Loading...

ଏକ ରିୟାଲିଟି ଶୋରେ ରାଜେସ କହିଥିଲେ କି ସେ ଜଣଙ୍କୁ ଡେ-ଟ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ସେ କାହାକୁ ଡେ-ଟ କରୁଛନ୍ତି କହି ନ ଥିଲେ । ଏମିତିରେ କୁହାଯାଉଛି କି ରାଜେସ ଲୁମରାୟନଙ୍କୁ ଡେ-ଟ କରୁଛନ୍ତି । ରାଜେସ ସିରିଏଲ ଛଡା ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ବି ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପରେ ରିୟା ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରାଜେସ ଓ ରିୟାଙ୍କ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଗୋଟିଏ ସମୟ ଏମିତି ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ରାଜେସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ପରସ୍ପରକୁ ନେଇ ବହୁତ ହିଁ ସିରିୟସ ଥିଲେ ଓ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ବହୁତ ସ୍ଵପ୍ନ ବି ଦେଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ ହେବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ବିଷୟରେ କେହି କିଛି ବି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *