Tapu Mishra ଙ୍କ ଶେଷ ସୁ-ଟି-ଙ୍ଗ ସେ-ଟ୍ ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭା-ଇ-ରା-ଲ୍, ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଏଇଠି କି ଗୀତ ସୁ-ଟି-ଙ୍ଗ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ Tapu, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ Video

ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଅ-ଚା-ନ-କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଶୋ-କ-ର ସା-ଗ-ର-ରେ ଭ-ସା-ଇ ଦେଇ ଯାଇଛି । ତାଙ୍କର ପରିବାର ନୁହେଁ ତାଙ୍କର ଘର ଲୋକମାନେ ବି ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁରେ ବହୁତ ଦୁ-ଖି-ତ ଅଛନ୍ତି । କେତେକ ଫ୍ୟା-ନ-ମା-ନେ ନିଜର ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ ଆ-କା-ଉ-ଣ୍ଟ-ରେ ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଦୁଃ-ଖ ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବାର ନ-ଜ-ର ଆସୁଛନ୍ତି ।

କହିଦେଉଛୁ କି ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ କ-ରୋ-ନା କା-ର-ଣ ରୁ ହୋଇଛି ବୋଲି କିଛି ରି-ପୋ-ର୍ଟ ମା-ଧ୍ୟ-ମ-ରୁ ଜଣା ପଡୁଛି । କହିବାକୁ ଗଲେ କ-ରୋ-ନା ଗତ ୧.୫ ବର୍ଷ ହେବ ବହୁତ ଲୋକମାନଙ୍କର ଜୀ-ବ-ନ ନେ-ଇ-ସା-ରି-ଛି । ସୁ-ସ୍ଥ ଓ ସ-ବ-ଳ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ବି ଜୀ-ବ-ନ ମଧ୍ୟ ଚାଲି ଯାଉଛି । ଏଥିରେ ତପୁ ମିଶ୍ର ବି ସା-ମି-ଲ ଅଛନ୍ତି । କହିଦେଉଛୁ କି ତପୁ ମିଶ୍ର ସୁ-ସ୍ଥ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅ-ଚା-ନ-କ ତାଙ୍କର ପୁରା ପରିବାର କ-ରୋ-ନାରେ ଆ-କ୍ରା-ନ୍ତ ହୋଇଗଲେ ।

କ-ରୋ-ନାରେ ଆ-କ୍ରା-ନ୍ତ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କର ପିତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଖ-ବ-ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ତପୁ ମିଶ୍ର କ-ରୋ-ନା-ରେ ଆ-କ୍ରା-ନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି ରି-ପୋ-ର୍ଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ଏମିତିରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁବନେଶରର ଏକ ପ୍ରା-ଇ-ବେ-ଟ ହ-ସ୍ପି-ଟା-ଲ-ରେ ଭ-ର୍ତ୍ତି କରାଗଲା ଓ ଗତ ଦୁଇ ମାସ ହେବ ତାଙ୍କର ଚି-କି-ତ୍ସା ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥିଲା । ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କୁ ଆଶା ଥିଲା କି ତପୁ ମିଶ୍ର ଘରକୁ ଫେ-ରି ଆସିବେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ଆଶା ଆଶାରେ ହିଁ ରହିଗଲା ।

Loading...

ଶେ-ଷ-ରେ ତପୁ ମିଶ୍ର ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛା-ଡି ଆ-ର ପା-ରିକୁ ଚା-ଲି-ଗ-ଲେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଶୁ-ଟି-ଙ୍ଗ ସେ-ଟ-ର ବିଷୟରେ କହିବୁ । କହିଦେଉଛୁ କି ତପୁ ମିଶ୍ର କେତେକ ଭଲ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଥିଲେ ଏହା ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ପ୍ରାୟତଃ ସବୁ ଗୀତ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କର ହୃ-ଦ-ୟ-କୁ ଛୁ-ଇଁ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ତପୁ ମିଶ୍ର ଗୀତ ଗାଇବା ସହ ଆ-ଲ-ବ-ମ ଗୁଡିକରେ ବି ନ-ଜ-ର ଆସନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ କମ ଆଲବମରେ ନ-ଜ-ର ଆସିଛନ୍ତି ।

ସେ କ-ରୋ-ନା-ରେ ଆ-କ୍ରା-ନ୍ତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ଏକ ଶୁ-ଟି-ଙ୍ଗ ସେ-ଟକୁ ଯାଇଥିଲେ ଓ ସେହି ସମୟରେ ଏକ ଭି-ଡି-ଓ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଏ ଜାଣିଥିଲା କି ତାଙ୍କର ଏହି ଭି-ଡି-ଓ ଶେ-ଷ ଭି-ଡି-ଓ ହୋଇ ରହିଯିବ । ତାଙ୍କର ଏହି ଭି-ଡି-ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେଉଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜର ଏକ ଶୁ-ଟି-ଙ୍ଗ ସେ-ଟ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି କି, ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଶୁ-ଟି-ଙ୍ଗ ସ୍ଥାନକୁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି ।

ସେ ନିଜ ଡ୍ରେ-ସ ବିଷୟରେ କହିଲେ କି ସେ ୟେ-ଲୋ ଓ ଗ୍ରୀ-ନ ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେ-ସ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କୁ ଏହି ରଙ୍ଗ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଆସେ । ତାଙ୍କର ସହ କ-ଳା-କା-ର ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ବି ନିଜ ଭି-ଡି-ଓ-ରେ ସା-ମି-ଲ କରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାର ବି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସେ ଆମ ନିକଟରେ ନାହାନ୍ତି ତେବେ ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ଆମେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛୁ କି ତାଙ୍କର ଆ-ତ୍ମା-କୁ ଶାନ୍ତି ମିଳୁ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *