Tapu Mishraଙ୍କ ଶେଷ ଭିଡିଓ ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି କିଛି ଏମିତି କି ଦେଖି କାନ୍ଦୁଛି ସାରା ଓଡିଶାବାସୀ, ଦେଖନ୍ତୁ Video

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଶେଷ ଭିଡିଓ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜର ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଛନ୍ତି ତାହା ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏଥିରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଓ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ନିଜର ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ନିଜ ବିଷୟରେ ବି ବହୁତ କିଛି କହୁଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କୁ କଣ ଭଲ ଲାଗେ ଓ କଣ ଭଲ ଲାଗେ ନାହିଁ ।

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଙ୍କର କିଛି ଫେବରେଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କହିବୁ । ସେ ସ୍କୁଲ ଦିନ କଥା ମନେ ପକାଇ କହିଲେ କି ମୁଁ ନିଜର ସ୍କୁଲ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲ ଶିଖାଉ ଥିଲି । ମୋତେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ନେଲପଲିସ ନଖରେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ।

ମୁଁ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ନେଲ ପଲିସ ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ଜ୍ଞାନ ବି ଦେଉଥିଲି । ସେ ଆଗକୁ କହିଲେ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ନିଜର ଚୁଟିକୁ ନେଇ ବହୁତ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ କରୁଛି । ମୁଁ ବହୁତ କିଛି ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ କରିସାରିଛି ଓ ଏହା ମୋର ଶେଷ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ ଅଟେ ନିଜ ଚୁଟି ସହ । ମୁଁ ନିଜର ଚୁଟିରେ ଆଉ କୌଣସି ବି ପ୍ରକାରର ଷ୍ଟାଇଲ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ତପୁ ମିଶ୍ର ନିଜର ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ।

Loading...

ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଲେ କି କଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିଙ୍ଗୁଡି ଭଲ ଲାଗେ । ତେବେ ସେ କହିଲେ କି ମୋତେ ଚିଙ୍ଗୁଡି ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ଅନ୍ୟ ଏକ ଫ୍ୟାନର ପ୍ରଶ୍ନର ଜବାବ ଦେଇ ତପୁ ମିଶ୍ର କହିଲେ କି ମୋତେ ମିଠା ଭଲ ଲାଗେ ନାହିଁ ।

ମୋତେ କେବଳ କୋଲ୍ଡ ଡ୍ରିଂକ୍ସ, ରବଡି ବାଲା ଆଇସକ୍ରିମ, ଫ୍ରୁଟ କଷ୍ଟର୍ଡ ଭଲ ଲାଗେ । ବେଳେ ବେଳେ ଖାଇବା ପରେ ମୋତେ ମିଠା ଦରାକର ପଡେ । କିନ୍ତୁ ମିଠା ଏତେ ବି ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ । ତପୁ ମିଶ୍ର ଆଗକୁ କହିଲେ କି ମୋତେ ଚକୋଲେଟ ବି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ।

ଚକୋଲେଟ ଖାଇ ଖାଇ ମୁଁ ମୋଟା ହେଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଚକୋଲେଟ ଛାଡି ଦେଇଛି । ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାଇଟରେ ଅଛି । ସେ କହିଲେ କି ମୋତେ ବିରିୟାନୀ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବିରିୟାନୀ ଖାଏ ମୋତେ ଜଣା ପଡେ ନା ହିଁ କି ଏହା ଗୋଟିଏ ପ୍ଳେଟ ନା ୨ ଟା ପ୍ଳେଟ ।

ମୋତେ କଟକର ବିରିୟାନୀ ଭୁବନେଶ୍ଵର ବିରିୟାନୀ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଭଲ ଲାଗେ । ଭୁବନେଶ୍ଵରର ଗୋଟିଏ ୨ ଟା ସ୍ଥାନର ବିରିୟାନୀ ଭଲ ଲାଗେ । ମୋତେ ଆଇସକ୍ରିମ ବି ଭଲ ଲାଗେ । ଏହିଭଳି ଭାବରେ ସେ ନିଜର ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନର ହସି ହସି ଜବାବ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହା ଛଡା ତପୁ ମିଶ୍ର ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜର କିଛି ଫେବରେଟ ଫୁଡର ଫଟୋ ବି ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *