ପ୍ଳେନ ରେ ବସିଥିବା ମହିଳା ଡରିଯାଇ “ତାଜା ପବନ” ଖାଇବାକୁ ଖୋଲି ଦେଲେ ଅପାତ୍କାଳୀନ ଦ୍ଵାର, ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ଚୀନର ଏକ ପ୍ଳେନ ରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏମିତିକା କାମ କଲେକି ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ । ପ୍ଳେନ ରେ ବସିଲା ପରେ ମହିଳାକୁ ବହୁତ ଅସ୍ବସ୍ତିକର ଅନୁଭବ ହେଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ‘ତାଜା ପବନ’ ଖାଇବାକୁ ବୋଡିଙ୍ଗ ପୂର୍ବରୁ ଅପାତ୍କାଳୀନ ଦ୍ଵାର ଖୋଲି ଦେଲେ । ଏମିତି କରିବାରୁ ଅନେକ ୟାତ୍ରୀ ଡରି ଯାଇ ଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ତୁରନ୍ତ କେବିନ କ୍ରୁ କୁ ଡକାଇଲେ । ସୋମବାର କୁ ଚୀନ ର ଏହି ପ୍ଳେନ ବୁହାନ ରୁ ଲେନ୍ଜହୋଉ ଶହର ପାଇଁ ଯାଉଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣା ଜିୟାମେନ ଏୟାରଲାଇନ୍ସ ରେ ହୋଇଥିଲା । ମିରର ଖବର କାଗଜ ଅନୁଯାଇ, ସିଟ ନବା ତୁରନ୍ତ ପରେ ମହିଳା ଡରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ,ଏବଂ ତାଜା ପବନ ପାଇଁ ଅପାତ୍କାଳୀନ ଦ୍ଵାର ଖୋଲି ପକାଇଲେ । ଏମିତି କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥିବା ଯାତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଅଟକେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ପରନ୍ତୁ ସେ ମାନିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଅପାତ୍କାଳୀନ ଦ୍ଵାର ଖୋଲି ପକାଇଲେ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସବୁ ଯାତ୍ରୀ ଡଋ ଗଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହୋଇଅଛି ।

କେବିନ କ୍ରୁ ଏହି କଥା ପୋଲିସ କୁ ଜଣାଇଲା କାହିଁକିନା ଏହା ପାଇଁ କେତେ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘାଟି ଥାନ୍ତା । ଦ ସନ ମିଡିଆ ଅନୁସାରେ, ପୋଲିସ ମହିଳାକୁ ପ୍ଳେନ ରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଥାନା ନେଇ ଗଲେ । ମହିଳା ର ଏହି କରନାମା କାରଣ ରୁ ଫ୍ଲାଇଟ ଘଣ୍ଟାଏ ଡେରି ରେ ଉଡିଲା ।

Loading...

ଏହି ଭଳି କାମ ପାଇଁ କେତେ ପ୍ରକାର ଘଟଣା ଘଟି ଯାଇ ଥାଏ । ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିୟମ ମାନିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଏ ହେଲେ ଲୋକ ନିୟମ ମାନିବା ପାଇଁ ନାରାଜ । ଯେତେ ପ୍ରକାର ନିୟମ ବନା ହୋଇଛି ତାହା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ଏହା ଭାବି ବନା ହୋଇଛି ।

ସାଙ୍ଗମାନେ, ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ଖବର ଓଡିଆ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *