ଯଦି ଏହି ସ୍ଵପ୍ନ ଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖା ଯାଉଛି, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ !

ମଣିଷ ଶୋଇଲା ବେଳେ ବହୁତ ପ୍ରକାର ସପନ ଦେଖି ଥାଏ କେବେ ଭଲ କେବେ ଖରାପ ଓ କେତେକ ଥର ଏମିତି କିଛି ଯାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଅଜବ ହୋଇଥାଏ । ବହୁତ ଲୋକଙ୍କ ଅନୁଯାଇ ସପନ ଦୁନିଆ ବହୁତ ଅଲଗା ହୋଇଥାଏ, ସମସ୍ତେ ସପନ ଦେଖନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି ସପନ ଏମିତି ଥାଏ ଯାହା ଦେଖିଲା ପରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଯାଏ କିନ୍ତୁ ଆମକୁ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ପରେ ସେହି ସପନ ମନେ ନଥାଏ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ପ୍ରତି ସପନ ର କିଛି ନା କିଛି ଅର୍ଥ ହୋଇଥାଏ, ନିଦ ରେ ଆସିବା ଏହି ସପନ ଗୁଡିକ ବେଳେ ବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟ ବିଷୟରେ କିଛି କହିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ କିଛି ସପନ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ଯେ ଏହାର ଅର୍ଥ କଣ ଅଟେ ଓ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ଏହାର ଅର୍ଥ କଣ ଅଟେ :

ସାପ ଧରିବା :

ଏହି ସପନ ଅନୁଯାଇ ଯଦି କୌଣସି ଲୋକ ସପନ ରେ ସାପ ଧରୁଛି ତେବେ ସେ ନିଜ ଅସଲ ଦୁନିଆ ରେ ସବୁ କାମ ରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବ, ଏହା ଛଡା ଯଦି କୌଣସି ଲୋକ ବାରମ୍ବାର ସପନ ରେ ସାପ ଧରିବାର ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ସେହି ଲୋକ ବହୁତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ ।

ଦାନ୍ତ ଭାଙ୍ଗିବା :

ଦାନ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ସହ ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁ ଲୋକ ନିଜ ସୁନ୍ଦରତା ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଏହି ଭଳି ସପନ ଆସିଥାଏ । ଯଦି ଆପଣନ୍ମ ମନ ରେ ଥିବ ଯେ ସାମ୍ନା ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭଲ ଭାବୁ ନାହାନ୍ତି ତେବେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭଳି ସପନ ଆସିଥାଏ ।

ନିଜକୁ ପବନରେ ଉଡିବାର ଦେଖିବା :

ଯଦି କୌଣସି ଲୋକ ନିଜକୁ ପବନ ରେ ଉଡିବାର ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ତାଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତ ରେ ଯାତ୍ରା ରେ ଯିବାକୁ ପଡି ପାରେ ଓ ତାହା ବି ବିଶେଷ କାମ ପାଇଁ । ଯଦି ଲୋକ ସପନ ରେ ଉଡୁଥିବା ପଖି ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ସମାଜ ରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହବ ।

ଡେରି ହବା ବା ଟ୍ରେନ ମିସ ହବା :

ଡେରି ହବାର ସପନ ଦେଖିବା ଅର୍ଥ ଆପଣ କୌଣସି କାମ ଗଡବଡ ହବା ପାଇଁ ଡରିକି ଅଛନ୍ତି । ଟ୍ରେନ ମିସ ହବା ବହୁତ ଥର ଆମେ ଦେଖିଥାଉ ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାମରେ ଅସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହବ ।

ଧୋଖା ଖାଇବା :

ଯଦି ଆପଣ ସପନ ରେ ନିଜକୁ ଧୋଖା ଖାଇବା ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ବୁଝି ଯାନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ କୌଣସି ବଡ ଅସୁବିଧା ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହବ । ଏହା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଅଟେ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା କରୁଥିବା ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂର ହୋଇଯିବେ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Related Posts

About The Author

Add Comment