ଏହି ସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଅନ୍ତବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ- ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ଲୋକହସା ହେଲେଣି ଏହିସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଫୋଟୋ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖାକୁ ସ୍ଵାଗତ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବଲୀଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖାସ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ  । ଆପଣମାନେ ତ ଜାଣିଥିବେ ବଲୀଉଡ ରେ ଅଭିନେତା ହୁଅନ୍ତୁ କି ଅଭିନେରୀ ଏମାନେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି , ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଜାଣି ଜାଣି ଏମିତି ବହୁତ କମ କରତି ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ଯେମିତି ମିଡିଆ ନଜରକୁ ଆସିବେ । ତେବେ କିଛି ଏଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ବହୁତ ଅପଦସ୍ତ ହେଲେଣି ତାହା ବି ଏକ ସାଧାରଣ କରାନ ପାଇଁ । ଆପଣମାନେ ତ ଜଣାଇଥିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନୂଆ ନୂଆ ଷ୍ଟାଇଲିଶ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅଣ୍ଡର ଗାର୍ମେଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବା ଏମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ । ନଚେତ ଏମାନେ ବୋଧେ ଭୁଲିଯାନ୍ତି ।

ତେବେ ଆଜି ସେହିଭଳି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆମେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ଅନ୍ତ ବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧିବାକୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନହିଁ । ଏମିତି କି ଏମାନେ ନିଜର ଏହି ଅଭ୍ଯାସ ପାଇଁ ବହୁତ ଲୋକହସା ମଧ୍ୟ ହୋଇସାରିଲେଣି । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପରିବର୍ତନ ନାହିଁ । ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ବିଗ୍ ବସ୍ ଫେମ ଗୌହର ଖାନ  । ଏଥିପାଇଁ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ଚାପୁଡାମାଡବି ତାଙ୍କୁ ପଡିଛି ।

ସେହିଭଳି ଆହୁରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ହେଲେ ଆଲିଆ, ତନିଷା ମୁଖାର୍ଜୀ, ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଓ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଆଦି ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଲିଷ୍ଟ ରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ଏମାନେ ବହୁତ ଥର ଏମିତି ବିନା ଅଣ୍ଡରଗାର୍ମେଣ୍ଟ ରେ ଅନେକ ପାର୍ଟି ବା ଫଙ୍କଶନ କୁ ଯାଇ ଅପଦସ୍ତ ହେଲେଣି ।  ଏ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ମ ରେ ବହୁତ ବୀନା ଅଣ୍ଡରଗାର୍ମେଣ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଏ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଫୋଟୋ ।

Loading...

ସାଙ୍ଗମାନେ, ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ଖବର ଓଡିଆ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *