ଜଣେ କି ଦୁଇଜଣ ନୁହେଁ ଏହି 8 ଜଣ ପପୁଲାର ହିରୋଇନଙ୍କ ସହ ଡେଟ କରିଥିଲେ Big Boss ଫେମ Sidharth Shukla

ବିଗ ବସ ୧୩ର ବିଜେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନିଜ ଦ-ମ-ରେ ହିଁ ଏହି ଶୋକୁ ଜିତିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସବୁଠୁ ବଡ ଦୁଃଖର କଥା ଏହା ଅଟେ କି ଆଜି ସେ ଆମ ଗହଣରେ ନାହାନ୍ତି । କହିଦେଉଛୁ କି ବିଗ ବସରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଯେତେବେଳେ ଥିଲେ ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଘରେ ଓ ବାହାରେ କେବଳ ତାଙ୍କର ହିଁ ଚର୍ଚା ହେଉଥିଲା । ତାଙ୍କର ଓ ଶହନାଜ ଗିଲଙ୍କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କକୁ ନେଇ ବି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଚର୍ଚା କରୁଥିଲେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ କି ଶହନାଜ ଗିଲଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଅ-ଫେ-ୟା-ର କେଉଁ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିଲା । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଜଣଙ୍କୁ ନୁହେଁ ୮ ଜଣ ଝିଅଙ୍କୁ ଡେ-ଟ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ଶେଫାଲୀ ଜରିୱାଲା

ବିଗ ବସ ୧୩ରେ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଓ ଶେଫାଲୀ ଜରିୱାଲାଙ୍କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚା ଚାଲିଥିଲା । ଏହା ପରେ ଯେମିତି ହିଁ ଶେଫାଲୀ ଜରିୱାଲା ବିଗ ବସ ଘରକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଲେ ଏହା ପରେ ସବୁ ନ୍ୟୁଜ ପେପର ଓ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆରେ ଏମାନଙ୍କର ପୁଣି ଥରେ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ।

ପବିତ୍ର ପୂନିୟା

Loading...

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଲଭ ୟୁ ଜିନ୍ଦେଗୀର କୋ ଷ୍ଟାର ପବିତ୍ର ପୂନିୟାଙ୍କୁ ଡେ-ଟ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଅ-ଫେ-ୟା-ର ଖବର ବି ବହୁତ ଚର୍ଚାରେ ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଜଣ ହିଁ ନିଜର ଏହି ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ବିଷୟରେ ମିଡିଆ ସାମ୍ନାରେ କେବେ ବି ସ୍ଵୀକାର କରି ନାହାନ୍ତି ।

ଆକାଂକ୍ଷା ପୁରୀ

ଆକାଂକ୍ଷା ପୁରୀଙ୍କୁ ବି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପୂର୍ବରୁ ଡେ-ଟ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏତିକି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ପାର୍ଟି କରୁଥିବାର କିଛି ଫଟୋ ବି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ନିଜେ ଆକାଂକ୍ଷା ପୁରୀ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ସହ ପୁରୁଣା ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ଅଛି ।

ସ୍ମିତା ବଂସଲ

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ନିଜର ଅନ ସ୍କ୍ରିନ ଶାଶୁ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିଥିବା ସ୍ମିତା ବଂସଲଙ୍କ ସହ ବି ରିଲେଶନସିପରେ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି କଥା ବହୁତ ଥର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୀସାରିଛି । କିନ୍ତୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସବୁବେଳେ କହିଛନ୍ତି କି ସ୍ମିତା ବଂସଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କିଛି ବି ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ନାହିଁ ।

ଆରତୀ ସିଂହ

ଶେଫାଳି ଥରେ ଆରତୀ ସିଂହଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ନାଁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ କାନ୍ଦିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ । ଏଥିରୁ ଜଣା ପଡୁଛି କି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଥିଲା । କୁହାଯାଏ କି ଦୁଇ ଜଣ ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଲେଶନସିପରେ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ଏମାନଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ ହୋଇଗଲା ।

ଦୃଷ୍ଟି ଧାମୀ

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟି ଧାମୀଙ୍କୁ ବି ଡେ-ଟ କରିସାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୃଷ୍ଟି ଧାମୀ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ତନିଶା ମୁଖାର୍ଜୀ

ଏମିତି ବି କୁହାଯାଏ କି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ବଲୀଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନିଶା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ବି ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ଡେ-ଟ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ରଶ୍ମୀ ଦେସାଇ

ଦିଲେ ସେ ଦିଲରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କୋ ଷ୍ଟାର ରଶ୍ମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡେ-ଟ କରିସାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଶୋ ମଧ୍ୟରେ ହିଁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *