ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ଏଡଲ୍ଟ (ସେକ୍ସ) ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ନାମ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରିବେନି

ଏଡଲ୍ଟ (ସେକ୍ସ) ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି ଏହି ବଲିଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ସୋନିଲିୟନି ଆଜି ଗୋଟିଏ ସଫଳ ବଲିଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବ ବର୍ତ୍ତି ସମୟରେ ସେ ଆମେରିକାରେ ଏଡଲ୍ଟ ଭିଡିଓ ଓ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ । ଓ ଏମିତି ରେ ସେ ଆଜି ବହୁତ କଷ୍ଟ କରି ଆଜି ଏହି ଭଳଇ ସ୍ଥାନରେ ପହଁଚିଛନ୍ତି ।  ଏଥି ସହିତ ସେ ଆଜିବି ସେହିପରି ଭାବେ ସୁଣିବା ପାଇଁ ପାଇଥାନ୍ତି କି ସେ ଗୋଟିଏ ଏଡଲ୍ଟ ଗାର୍ଲ ବୋଲି । କିନ୍ତୁ ଏପରି ବେଳେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ବଲିଉଡରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏପରି ବେଳେ କଣ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଆମ ଭାରତରେ କିଛି ଏମିତି ବି ଏଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଆମ ନଜରକୁ ଆସି ନାହାନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଆଜି ଦେଖିବା କି ଆମ ଭାରତରେ ଆଉ କେଉଁ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏମିତି ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଏବେ ମଧ୍ଯ ଏଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମ କରୁଛନ୍ତି ।

1. ପ୍ରିୟା ରାୟ  । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ଏପରି ବେଳେ ସେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଏଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ଗୁଡିକ କେବଳ ଭାରତ ରେ ନୁହେଁ ବରଂ ଭାରତ ବାହାରେ ବି ଦେଖି ଥାନ୍ତି । ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ସେ 50 ରୁ ଅଧିକ ଏହି ଭଳି ଫିଲ୍ମ କରି ସାରିଛନ୍ତି ।

2. ସୁଶିଳା ।  ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ଏବେ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ସେ 50 ରୁ ଅଧିକ ଏଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ରେ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି ଓ ଏହା ସହିତ ସେ ଏବେ ମଧ୍ଯ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

Loading...

3. କ୍ରିତି ।  ଏଡଲ୍ଟ ଭିଡିଓ ଓ ଫିଲ୍ମ ରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ନିଜର ନାମ ବନେଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଆମେ କହିବୁ କି ସେ 100 ରୁ ବି ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

4. ଡେନିୟଲ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ବହୁତ ବଲ୍ଡ ଲାଗନ୍ତି । ଓ ତାଙ୍କ ଫିଗର ହିଁ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଏପରି ବେଳେ ବହୁତ ଏଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ରେ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି ଓ ଏହା ସହିତ ସେ କୁହନ୍ତି କି ତାଙ୍କୁ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ।

5. ଜେନ୍ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ କେରିଅରରେ ସୋନିଲ୍ୟନି ଙ୍କ ଭଲି ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ଏହା ସହିତ ସେ ଆମେରିକାନ ଫିଲ୍ମ ରେ ବହୁତ ଥର ଏଡଲ୍ଟ କରିବାରେ ଦେଖା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପୋଷ୍ଟଟି ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଲା ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ। – ଧନ୍ୟବାଦ, ଓଡିଆ ଦୁନିଆ

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *