ଏକା ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକ, କାହା ସହିତ ବାନ୍ଧିହୋଇ ରହିବାକୁ କରନ୍ତି ନାହିଁ ପସନ୍ଦ

ଯେତେବେଳେ ଆମେ କାହା ସମ୍ପର୍କରେ ଥାଉ ସେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଅନୁଭବ ହୋଇଥାଏ । ସେଇ ସମ୍ପର୍କରେ ଆମର ବହୁତ ସାରା ସୁନ୍ଦର ସ୍ମୃତି ଗଢିଥାଉ । ଯଦି ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ବାହାରେ ତ ସୁନ୍ଦର ଅନୁଭବ ଦୁଃଖରେ ବଦଳିଯାଏ । ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ଏଇଆ ଭାବନ୍ତି କି ଏମିତି ଖରାପ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ଅପେକ୍ଷା ଏକା ରହିବା ବହୁତ ଭଲ । ସେମିତିରେ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତେ  ପ୍ରେମ ଓ ରୋମାନ୍ସ  ପଛରେ ଗୋଡାନ୍ତି ନହିଁ । କିଛି ନିଜ ସ୍ଵପ୍ନ ପଛରେ ଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଜୀବନରେ ଏକା ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ୪ ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ସେମାନେ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ଅପେକ୍ଷା ଏକା ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

Image Courtesy: Google

କନ୍ୟା ରାଶି

ଏହିରାଶି ର ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁକିଛି ଠିକ ଦରକାର ହୁଏ । ଅଧା ଅଧୁରା କାମ ସେମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ହୁଏନି । ସେମାନେ ନିଜ କାମ ଓ ସମୟ ସହିତ କେବେ ବି ରାଜିହେବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନହିଁ । କେବଳ ଏହା ହିଁ କାରଣ ଥାଏ କି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଓ ଅଧା ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ କିଛି ଇଚ୍ଛା ନ ଥାଏ । ଏହି ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଅଧିକ ଲକ୍ଷ ରଖନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଭାବନା ଏଇଆ କି ଖରାପ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ଅପେକ୍ଷା ଏକା ରହିବା ବହୁତ ଭଲ ।

Image Courtesy: Google

ସିଂହ ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ବହୁତ ଶକ୍ତ ଓ ପ୍ରଭାବସାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ଅଟନ୍ତି । ଏମାନେ ଯୁଆଡେ ଯାନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରି ହୃଦୟ ଜିଟିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଭିଡରେ  ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ଜୀବନ ସାଥି ପସନ୍ଦରେ ଏମାନେ ବହୁତ ବାଛିଥାନ୍ତି । ସହଜରେ କିଛି ଗୋଟେ ସମ୍ପର୍କରେ ଖୁସି ମିଳିନଥାଏ । ଏହା କାରଣ ଥାଏ କି କିଛି ଗୋଟେ ସମ୍ପର୍କରେ ବାନ୍ଧିହୋଇ ରହିବା ପସନ୍ଦ ହୁଏନି । ଏମାନେ ମଜା ମସ୍ତି,ଓ ବୁଲିବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହି କାରଣ ଲାଗି ଏକା ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

Image Courtesy: Google

ଧନୁ ରାଶି

ଏହି ଲୋକମାନେ ନିଜ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ରତା କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କୁ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ବାଧା ପସନ୍ଦ ହୁଏନି । ଭଲପାଇବା ଓ ରୋମାନ୍ସରେ ତାଙ୍କର କିଛି ନିଜସ୍ଵ ଇଚ୍ଛା ନଥାଏ । ଏମାନେ ମାନନ୍ତି କି ବାଧ୍ୟ ବଧକତାରେ କିଛି କାମ କରିବା ଉଚ୍ଚିତ ନୁହେଁ । ଯଦି ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଦମ ନାହିଁ ତାକୁ ବେଶିଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଇ ସମ୍ପର୍କରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ରହିବା କିଛି ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ । ସବୁବେଳେ ହୃଦୟ କଥା ଶୁଣି ଥାନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ଅପେକ୍ଷା ଏକା ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।

Image Courtesy: Google

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ଏମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲ କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହୁଏ ।ଏମାନେ କିଛି ବନ୍ଧନରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନହିଁ । ଏମାନଙ୍କ ମନ ଜଙ୍ଗଲରେ ବୁଲୁଥିବା ବାଘ ଭଳି ଅଟେ । ସେମାନେ କେବେ ସ୍ତିର ରୁହନ୍ତି ନହିଁ । ଏମାନେ ଜଣକ ସହିତ ରହି ସାରା ଜୀବନ ବିତେଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନହିଁ । ଏହା ଛଡା ତାଙ୍କୁ କାହା ଉପରେ ଭରସା ନଥାଏ । ପ୍ରେମ ଭଳି ଜିନିଷରେ ବହୁତ କମ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତି । ଏମାନେ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଓ ଭାବନାକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଜମା ବି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ଏମାନେ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ଅପେକ୍ଷା ଏକା ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଆଗକୁ ଆମ ସହ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Related Posts

About The Author

Add Comment