ଗଣେଶ ପୂଜାରେ ହୋଇଛି ଶୁଭ ସଂଯୋଗ, ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହେଲେ ଏହି ୬ଟି ରାଶି : ମିଳିବ ଅନେକ ଶୁଭ ଫଳ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖାକୁ ସ୍ଵାଗତ । ଏ ବର୍ଷ ଗଣେଶ ପୂଜାରେ ହେଉଛି ଏକ ଶୁଭ ଯୋଗ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ଦିନ କିଛି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିପାରେ କିଛି ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ । ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ସଂଯୋଗ ଦୀର୍ଘ ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ହେଉଛି । ତେବେ କେଉଁ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କର ଆସିବ ଭଲ ସମୟ ବା କେଉଁ ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ଏହି ସବୁ ଗ୍ରହ ଡୋସା କଟିବ ସେ ବିଷୟରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ବୃଷ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି :

ତେବେ ଏହି ଗଣେଶ ପୂଜାରେ ନବଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶ ଏକାଠି ୩ଟି ଶୁଭ ଯୋଗ ନିର୍ମାଣ କରୁଛି । ସେଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଜାତକରେ ଥିବା ମଙ୍ଗଲ ଦୋଷ କଟିଯିବ ଓ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ଯାହା ଫଳରେ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ ।

ମିଥୁନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି :

ଏହି ଦିନ ମିଥୁନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ  ବହୁତ ଭଲ ଦିନ । ଯାହା ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସି ଖବର ଆଣି ଦେବ ।  ଏମାନେ କମ ପରିଶ୍ରମ କରି ମଧ୍ୟ ଉଚିତ ଫଳ ପାଇବେ । ଏମାନଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ଲହରୀ ଖେଳିବ।  ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ କୃପା ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ।

ମକର ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି :

ମକର ଏବଂ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଗଣେଶ ପୂଜାରେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ । ଏମାନଙ୍କ ଜାତକରେ ନବଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶ ୩ଟି ଶୁଭ ଯୋଗର ନିର୍ମାଣ କରୁଛି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ଦିନ ଆସିପାରେ । ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମନ ମୁତାବକ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିପାରେ । ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗଣେଶଙ୍କ ଆରାଧନା କରିବା ଉତ୍ତମ ହେବ । ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣ ଗଣେଶ ପୂଜାରେ ବ୍ରତ ଆଚରଣ କରି ଭକ୍ତି ମନରେ ଗଣେଶଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ ଦେଖିବେ ଖୁବ ସୁଫଳ ମିଳିବ ।

ସାଙ୍ଗମାନେ, ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ଖବର ଓଡିଆ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Related Posts

About The Author

Add Comment