ନିଜ ଜ୍ଵାଇଁଙ୍କୁ ଥଣ୍ଡା ପକୁଡି ଦେବା ଶାଶୂଙ୍କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ପୁରା ଘଟଣା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବ- ପଢନ୍ତୁ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଖବର

ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି କ୍ରୋଧ ମଣିଷକୁ ଅବନତି ମାର୍ଗକୁ ଟାଣି ନିଏ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କର କ୍ରୋଧର ପରିମାଣ ଏତେବଢି ଯାଇଛି ଯେ ତାହାକୁ ଆୟତରେ ରଖିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେଇ ପଡିଛି । ଏହି କ୍ରୋଧ କାରଣରୁ ଅଜାଣତରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଯାଉଛି । ଏମିତି ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଘଟଣାଟି ଏହିପରି ଯେ ଶାଶୂ ନିଜ ଜ୍ଵାଇଁକୁ ଥଣ୍ଡା ପକୁଡି ଖାଇବାକୁ ଦେବାରୁ କିପରି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଘଟଣାଟି ଆମ ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀର, ଯେଉଁଠି ଜ୍ଵାଇଁ ନିଜ ଶାଶୂ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଯେତେବେଳେ ଶାଶୂ ତାଙ୍କୁ ଥଣ୍ଡା ପକୁଡି ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହଁ ନିଜ ମା କୁ ସ୍ଵାମୀ କବଳରୁ ବଞ୍ଚେଇବାକୁ ଆସିଥିବା ତାର ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡିନଥିଲା ସେ ନିର୍ଦୟୀ ମଣିଷ । ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀର ବଦେସର ଗ୍ରାମରେ ଆଫ୍ରୋଜ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ରହୁଥିଲା । ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଆଫ୍ରୋଜର ଶାଶୂ ଫାବିଜା, ବିବାହର କିଛି ଦିନପରେ ନିଜ ଝିଅ ଘରେ ଆସି ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେଉଁଟା ଆଫ୍ରୋଜକୁ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା ।

ଘଟଣାଟି ଘଟିବାର ଗୋଟେ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଫାବିଜା ନିଜ ଝିଅ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା । ଜ୍ଵାଇଁର ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଶାଶୂ ପକୁଡି ତିଆରି କରିଥିଲେ, ସମସ୍ତେ ଖାଇସାରିବାପରେ କିଛି ନିଜ ଜ୍ଵାଇଁ ଆଫ୍ରୋଜ ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆଫ୍ରୋଜ କାମରୁ ଆସିବା ପରେ ତାକୁ ଥଣ୍ଡା ପକୁଡି ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ।

ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ୨ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳହ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା । ଦୋଷୀ ଆଫ୍ରୋଜର ପୁଲିସ କୁ କହିବ ଅନୁସାରେ ଝଗଡା ସମୟରେ ତାର ପତ୍ନୀ ଶାଶୂଙ୍କ ପକ୍ଷ ନେଇ ଝଗଡାକୁ ବଢେଇଲା । ଏହି କାରଣରୁ ଆଫ୍ରୋଜ କ୍ରୋଧର ବଶବର୍ତୀ ହୋଇ ନିଜର ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ହରାଇ ବସିଲେ ଏବଂ ଛୁରୀରେ ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ଆଘାତ କଲେ ।

 

ଯେତେବେଳେ ସେ ସେଠାରୁ ପଳାୟନ କରୁବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କଲା ଶାଶୂ ବାଧା ଦେବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କଲା । ପ୍ରକାଶିତ ସୂତ୍ରରୁ ତଥ୍ୟ ମିଳିଛି ଯେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଫାବିଜାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ଏବଂ ଆଫ୍ରୋଜ ର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ଅଛି । ପୋଲିସ ଆଫ୍ରୋଜ କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଏବଂ ଆଫ୍ରୋଜ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଦୋଷ ସ୍ଵୀକାର କରିଛି ।

 

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Related Posts

About The Author

Add Comment