ଏହି ୨ଟି ରାଶିର ଖୋଲିଲା ଭାଗ୍ୟ, ମିଳିବ ବିଡାବିଡା ଟଙ୍କା- Jyotisha Shastra

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବହୁତ ପୁରାଣ ଆଉ ଗ୍ରନ୍ଥ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରା ଯାଇଛି କିନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ ମାନେ ଏହା ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଜୀବନରେ ଯେତେ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟ ସାଥିରେ ନରହିଲେ ଆପଣ ବଡ ବଡ କାମ ମଧ୍ୟ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଦୁଇଟି ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଭାଗ୍ୟ ବର୍ତମାନ ଉଦୟ ହବାକୁ ଯାଉଛି ଆଉ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସୁଖ ସମୟ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ରାଶି ଉପରେ ଗ୍ରହ ଆଉ ନଖେତ୍ର ଦଶା ନିର୍ଭର କରିଥାଏ ଯଦି ଗ୍ରହ ଚାଲି ଠିକ ଅଛି ତେବେ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଵଳ ହବ ନଚେତ ମଣିଷ ମୁହଁ ମାଡି ପଡିବ । ତେବେ ଭାଗ୍ୟ ଠାରୁ ଅଧିକ ଆଉ ଭାଗ୍ୟ ଠାରୁ କମ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ପାଇ ନାହାନ୍ତି ।

ଜୀବନରେ ଯେତେ ଦୁଃଖ ଆସିଲେ ଗଲେ ମଧ୍ୟ ମଣିଷକୁ ଚାଲିବାକୁ ପଡିଥାଏ କାହିଁକିନା ଆପଣ ରହି ଗଲେ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବ ନାହିଁ । ତେବେ ଭାଗ୍ୟରେ ସୁଖ ବି ଆସେ ଆଉ ଦୁଃଖ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାଏ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଯଦି କେବେ ଦୁଃଖ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବା ଉଚିତ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ।

Loading...

ସିଂହ ରାଶି :

ବୋଧହୁଏ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଆଖପାଖ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନିରାଶ ହେବାକୁ ପଡ଼େ । ହୁଏତ ଏହାର କାରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ତାଙ୍କର ପ୍ରଗତି ହେବ । ମହିଳା ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମିଳନ ସୁଖ ପ୍ରଦ ରହିବ । ଅତ୍ୟଧିକ ବିଚାରରେ ମନ ବିଚଳିତ ରହିବ ।

ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସମସ୍ୟା ଆସିବ । ବିରୋଧିମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ କରିବା ଭଲ ନୁହେଁ । ଏହାହିଁ ସତ୍ୟ ଯେ ଆମକୁ କାହାଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା ନ ରଖିବା ଉଚ଼ିତ୍ । ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କଳ୍ପନା ଶକ୍ତି ଏବଂ ସୃଜନଶକ୍ତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ କାମରେ ଲଗାଇ ପାରିବେ । ବୌଦ୍ଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି କିମ୍ବା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଭାଗ ନେବା ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି :

ଯାହା କାରଣରୁ କୌଣସି ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଉତ୍ସାହ କମ ରହିବ । ଚାକିରିରେ ସାଥୀ କର୍ମଚାରିମାନଙ୍କର ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରିମାନଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ସହଯୋଗପୂର୍ଣ୍ଣ ନ ହେବାରୁ ମାନସିକ ହତାଶା ସୃଷ୍ଟି ହେବ ।  ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ । ଆସନ୍ତା ସମୟ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାର ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାକୁ ଚ଼ାହୁଁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଆପଣଙ୍କର ରାସ୍ତାରେ ବାଧା ହୋଇଛି ଆପଣଙ୍କୁ ଏ ଦୁଇଟି ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ରକ୍ଷା କରିବା ଜରୁରୀ । ଆସନ୍ତା ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ପ୍ରତିକୂଳତାର ସାମନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *