୮୦ ବର୍ଷ ପରେ ଅଗଷ୍ଟ ୨୨ରେ ଦେଖାଯିବ ଶ୍ରାବଣ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାର ଚାନ୍ଦ, ଏହି 4ରାଶି ମାନଙ୍କର ଲାଗିବ ଲଟେରୀ

ଶ୍ରାବଣ ମାସର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦିନ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଳନ କରାଯାଏ । ଏହି ଦିନ ଶ୍ରାବଣ ମାସର ଶେଷ ଦିନ ହୋଇଥାଏ । ଗତ ୮୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏମିତି ଏକ ମହା ସଂଯୋଗ ଘଟିଛି ଯାହା ପାଇଁ ମହାଦେବ ଙ୍କ ପୂଜା ଆରଧନା କରିଲେ ବହୁତ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ସହ ମହାଦେବଙ୍କ ରୁଦ୍ରାଭିଷେକ କରିବା ସହ ଖିରୀ ଭୋଗ ଲଗାଇଲେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଅଗଷ୍ଟ ୨୨ ରୁ ଏମିତି କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁ ବିଷୟରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଭଗବାନ ବିଶୁଣୁ ଓ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ରାଶି ମାନକର ଶୁଭ ସମୟ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଚାକରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କର ନୂଆ ପଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ସହ ଅମଣ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ ।

ପରିବାର ରେ ହସ ଖୁଶିର ମାହୋଲ ରହିବ । ଆପଣ ଏହି ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ନୂଆ ଅବସର ପାଇବେ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆଗାମୀ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କଥା ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଆପଣ କୌଣସି ମହତ୍ଵ ପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ କରି ପାରିବେ । ଯେଉଁ କାମ କରିବେ ବୁଝି ବିଚାରୀ କରନ୍ତୁ ।

Loading...

ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ଥିବା ସବୁ କମ ପୁରା ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଦାଂପତ୍ଯ ଜୀବନରେ ଜୀବନ ସାଥି ଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବା ସହ ଦୁହିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଭଲ ବୁଝାମଣା ମଧ୍ୟ ରହିବ । ଆପଣ କୌଣସି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମିତ୍ର ଙ୍କ ସହ କୌଣସି ସ୍ଥାନ କୁ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି । ଆପଣ ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ଦେବେ ସେଥିରେ ସଫଳ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବା ସହ ଅଧିକ ଉନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ହେବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସଫଳ ହେବେ ।

ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଉନ୍ନତି ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହେବେ । କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ର ରୁ ଆକସ୍ମିକ ଭାବେ ଧନ ଲାଭର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି । ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ ଅଧିକାରୀ ଓ ସହ କର୍ମୀ ମାନଙ୍କର ସହ ଯୋଗ ମିଳିବ । ସମାଜ ରେ ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏଠାରେ ଯେଉଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡିକର ଭାଗ୍ୟ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଓ ଭଗବାନ ବିଶୁଣୁ ଙ୍କ କୃପାରୁ ଚମକିବାକୁ ଯାଉଛି ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ହେଉଛନ୍ତି ବୃଷ ରାଶି, ମକର ରାଶି, କର୍କଟ ରାଶି, ସିଂହ ରାଶି, କନ୍ୟା ରାଶି ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖା ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ତେବେ ଅନ୍ୟ ସହ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *