ଏବେ ଏବେ Bollywoodରୁ ଆସିଲା ଦୁଃଖର ଖବର, ଏହି ବଡ କଳାକାରଙ୍କର ହେଲା ନିଧନ

ବଲୀଉଡ ଦୁନିଆରୁ ପୁଣି ଏକ ଦୁଃ-ଖ-ଦ ଖ-ବ-ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ଆଜି ୩୦ ଜୁନ ୨୦୨୧ରେ ଫିଟନେସ ଷ୍ଟାର ଓ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନ୍ଦିରା ବେଦୀଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ରାଜ କୌଶଳ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ରାଜ କୌଶଳଙ୍କ ହୃ-ଦ-ଘା-ତ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଦେ-ହା-ନ୍ତ ହୋଇଛି ।

ରାଜ କୌଶଳ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଜି ସକାଳେ ନିଜର ଅନ୍ତିମ ନିଶ୍ଵାସ ନେଇଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କହିବା ଅଟେ କି ମନ୍ଦିରା ବେଦୀଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ରାଜ କୌଶଳଙ୍କୁ ହୃଦଘାତ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଠି ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ରାଜ କୌଶଳ ଅଭିନେତା ରୂପରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହା ଛଡା ରାଜ କୌଶଳ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ତିନୋଟି ଫିଲ୍ମକୁ ଡାୟରେକ୍ଟ ବି କରିଛନ୍ତି ।

ସେହି ତିନୋଟି ଫିଲ୍ମ ହେଉଛି ‘ପ୍ୟାର ମେଂ କଭୀ କଭୀ’, ‘ଏଂଥନୀ କୌନ ହୈ’ ଓ ‘ଶାଦୀ କା ଲଡ୍ଡୁ’ । ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜ କୌଶଳଙ୍କ ନିଧନକୁ ନେଇ ବଲୀଉଡର ବହୁତ ଷ୍ଟାରମାନେ ଶୋକ ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଛନ୍ତି । ରାଜ କୌଶଳ ରବିବାର ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ନିଜର କିଛି ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟି କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ଓ ଯାହାର କିଛି ଫଟୋ ବି ସେ ଶେୟାର କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ନଜର ଆସୁଥିଲେ ।

Loading...

ସେ ହସି ହସି ସବୁ ଫଟୋରେ ପୋଜ ବି ଦେଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଓ ଦୁଃଖିତ କରି ଦେଇଛି । ପରିବାର ତରଫରୁ କୌଣସି ବି ପ୍ରକାରର ଆଧିକାରୀ ବୟାନ ଜାରି ହୋଇ ନାହିଁ । ଅଭିନେତା ରୋହିତ ବୋସ ରୟ ରାଜ କୌଶଳଙ୍କ ଆକସ୍ମିକ ନିଧନର ଖବର ପୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ସେ ରାଜ କୌଶଳଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ଶେୟାର କରି ଏକ ଲମ୍ବା ନୋଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତା ରୋହିତ ବୋସ ଲେଖିଲେ କି, ‘ରାଜ ମୋର ଭଲ ବନ୍ଧୁ, ମୋର ଭାଇ ଯେଉଁଠି ବି ଆପଣ ଅଛନ୍ତି ସେଠି ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତୁ । ଭଲ ଘର ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ରୁଚି ଜାଣି ମୋତେ ବିଶ୍ଵାସ ଅଛି କି ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଵର୍ଗରେ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଖୋଜୁଥିବେ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛୁ । ମନ୍ଦିରା ଓ ରାଜ କୌଶଳ ବହୁତ ଦିନ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ପରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଦୁଇ ଜଣ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ବୀର ବି ଅଛି ଓ ଗତ ବର୍ଷ ୨୦୨୦ରେ ମନ୍ଦିରା ଓ ରାଜ ଗୋଟିଏ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଗୋଦ ନେଇ ତାହାର ନାଁ ତାରା ରଖିଥିଲେ । ମନ୍ଦିରାଙ୍କ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ରାଜଙ୍କ ଖୁସ ମିଜାଜ ଫଟୋ ବି ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ । ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିବା ପାଇଁ ରାଜ ଓ ମନ୍ଦିରା ୧୪ ଫେବ୍ରୁୟାରୀ ୧୯୯୯କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ରାଜଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ମନ୍ଦିରା, ପୁଅ ବୀର ଓ ଝିଅ ତାରା ବହୁତ ମହତ୍ଵ ରଖୁଥିଲେ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *