ବି-ଧ-ବା ପରିବା ବି-କା-ଳୀ-ଙ୍କୁ ଦୁଇ ଦିନ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇ ବାରମ୍ବାର ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ କରିଥିଲେ ଦୁ-ର୍ବୃ-ତ, ଆଉ ତା ପରେ… ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆମ୍ଭ ରା-ଜ୍ୟ ତଥା ଦେଶ-ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅ-ପ-ରା-ଧ ତଥା ଅ-ପ-ରା-ଧୀ ମାନଙ୍କର ସୀ-ମା ବହୁତ ଉ-ର୍ଦ୍ଧ-ତା ଆଡକୁ ବ-ଢି-ବା-ରେ ଲାଗିଅଛି । ମା-ତ୍ର କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦ-ଣ୍ଡ ନଦେଉଥିବା ବେଳେ, ଅ-ପ-ରା-ଧୀ ମାନଙ୍କର ଆହୁରି ଅ-ପ-ରା-ଧ କରିବାର କ୍ଷ-ମ-ତା ବ-ଢି ଚାଲିଛି । ମାତ୍ର ଏ ତୁ-ଛ ମନୁଷ୍ୟ ରୂ-ପୀ ରା-କ୍ଷା-ଶ ନା-ରୀ ର ଅବଦାନ ତଥା ମହତ୍ଵ ସ-ମ୍ବ-ନ୍ଧ-ରେ କେବେ ମଧ୍ୟ ବୁଝି ପାରିବ ନାହିଁ । ଆମ ସ-ମା-ଜ-ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୀ-ବ୍ର ଗ-ତି-ରେ ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ ତଥା ଗ-ଣ-ଧ-ର୍ଷ-ଣ ର ଅ-ପ-ରା-ଧ ମାନ ବଢିଚାଲିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସତ୍ୟ ଘ-ଟ-ଣା ନେଇ ଆସିଆଛୁ । ଯାହା ସ-ମ୍ବ-ନ୍ଧ-ରେ ଜାଣି ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋ-ଧ-ର ସୀ-ମା ରହିବ ନାହିଁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ଟି ବଡବିଲ ର ଜଣେ ବି-ଧ-ବା ପରିବା ବି-କା-ଳି ଙ୍କ ସହିତ ଘ-ଟି-ଅ-ଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପୀ-ଡ଼ି-ତା ଜଣକ ସୁନ୍ଦରଗଡ ପୋଇଡା ହାଟ ରେ ପରିବା ବିକି ବଡ଼ବିଲ ଫେ-ରୁ-ଥି-ବା ସମୟରେ, ଗୁରୁଦ୍ୱାରା ଛକ ନିକଟରୁ ୩ ଜଣ ଦୁ-ର୍ବୁ-ତ୍ତ ଏକ ସ୍କୋର୍ପୀୟ ଗାଡି ରେ ଆସି ମ-ହି-ଳା ଜଣଙ୍କୁ ଜୋ-ର-ଜ-ବ-ର-ଦ-ସ୍ତ ଉ-ଠା-ଇ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର କାଜୁ ଜ-ଙ୍ଗ-ଲ ରେ ମ-ହି-ଳା ସା-ଙ୍ଗ-ରେ ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ କରିଥିଲେ, ଏହି ୩ ଜଣ ଯୁ-ବ-କ । ମାତ୍ର ବି-ଳ-ମ୍ବି-ତ ରା-ତ୍ରି-ରେ ସେଠାରୁ ଖ-ସି ଆସି ମ-ହି-ଳା ଜଣଙ୍କ ଥା-ନା ରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ । ଜଣେ ନା-ବା-ଳ-କ ସମେତ ୩ ଜ-ଣ-ଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛି ପୋ-ଲି-ସ ।

https://www.facebook.com/watch/?v=875229700005993&extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C

ମାତ୍ର ସେହି ଦୁ-ର୍ବୁ-ତ ମାନେ ମ-ହି-ଳା-ଙ୍କ ଧ-ମ-କ ଦେଇଥିଲେ, ଯେ ପୋ-ଲି-ସ ଆଗରେ କି-ଛି କ-ହି-ଲେ ସେ ନିଜର ଜୀ-ବ-ନ ହ-ରା-ଇ-ବ । ମା-ତ୍ର ମ-ହି-ଳା ଜଣଙ୍କ ସା-ହ-ସି-କ-ତା ସହିତ ସେଠାରୁ ଖ-ସି ଆସି ପୋ-ଲି-ସ ନିକଟରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି । ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ ପରେ ପୀ-ଡ଼ି-ତା-ଙ୍କ ଠାରୁ ୧୩,୦୦୦ ଟ-ଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଛ-ଡା-ଇ ନେ-ଇ-ଛ-ନ୍ତି ବୋଲି ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି ପୀ-ଡ଼ି-ତା ଜଣକ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପୀ-ଡ଼ି-ତା ମ-ହି-ଳା ଅତି ମ-ର୍ମା-ହା-ତ ହୋଇ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମ-ହି-ଳା ଙ୍କୁ ଫୋ-ନ ମାଧ୍ୟମରେ ସ-ମ-ସ୍ତ ଘ-ଟ-ଣା କହୁଥିଲେ ।

Loading...

ତାହାକୁ ଶୁ-ଣି-ଲେ ସ-ତ-ରେ ଲା-ଗୁ-ଛି ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ କା-ରୀ କି-ଭ-ଳି ଅ-ମା-ନୁ-ଷି-କ-ତା ସହିତ ମ-ହି-ଳା ଜଣଙ୍କ ସହିତ ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ କରିଛନ୍ତି । ପୀ-ଡ଼ି-ତା ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅ-ତ୍ୟା-ଚା-ର କରିବା ସହିତ ଖାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଦେ-ଇ-ନ-ଥି-ଲେ । ପୀ-ଡି-ତ ଜଣକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଅତି ନି-ଷ୍ଠୁ-ର-ତା ତଥା ଅ-ମା-ନୁ-ଷି-କ-ତା ସହିତ ଏହି ଅ-ପ-ରା-ଧ ଭି-ଆ-ଇ ଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ସ-ର-କା-ର ଏ ମାମଲାରେ ଦୃ-ଢ ପ-ଦ-କ୍ଷ-ପ ନିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ଆମ୍ଭ ତରଫରୁ ସ-ର-କା-ର ଙ୍କ ନିକଟରେ ନିବେଦନ । ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏହି ମ-ର୍ମା-ହା-ତ ପ୍ରସଙ୍ଗ କୁ ନେଇ ନିଜର ମତାମତ କ-ମେ-ଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜ-ଣା-ନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *