ଏହି ୫ ରାଶି କାଲି ଠାରୁ ହେବେ କୋଟିପତି, ଶନିଦେବଙ୍କ ଅଶେଷ କୃପାରୁ ମିଳିବ ପୁଳା ପୁଳା ଟଙ୍କା

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଶନିଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ବୋଲି କୁହାଯାଏ । କାରଣ ସେ ପ୍ରତ୍ୟକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉଚିତ ନ୍ୟାୟ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଶନିଦେବ ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ସେହି ମନୁଷ୍ୟର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଯାଏ । କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଶନିଦେବଙ୍କ କ୍ରୋଧର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ ।

କହିଦେଉଛୁ କି ଶନିଦେବ ଯେତେବେଳେ ନିଜର ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶିକୁ ଚଳନ କରନ୍ତି ତେବେ ସେହି ସମୟରେ କେତେକ ରାଶିକୁ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ ତ କେତେକ ରାଶିକୁ ଅଶୁଭ ଫଳ । କହିବାକୁ ଗଲେ ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ଶନିଦେବଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ରହିଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷୀଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଏମିତି କିଛି ରାଶି ଅଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆସନ୍ତା ୨୧ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦ୍ଵାରା ଖୁସିରେ ରହିବେ । ତେବେ ଚାଳନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ।

ମେଷ ରାଶି

ମେଷ ରାଶି ଉପରେ ଶନିଦେବ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ । ଏମିତିରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ଆସନ୍ତା ୨୧ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର କୌଣସି ବି ପ୍ରକାରର ଧନର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ । ଏମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା ପୂର୍ଣ ହେବ ।

Loading...

ସିଂହ ରାଶି

ସିଂହ ରାଶି ଉପରେ ବି ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ମଧ୍ୟ ରହିବ । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ବଢିଯିବ । ଏମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା ପୁରା ହେବ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ସହ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ । ତେବେ ଯାଇ ଆପଣ ସଠିକ ଫଳ ପାଇବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି

ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ବି ସମସ୍ୟାରେ ପଡିଲେ ବି ଶନିଦେବ ଆପଣଙ୍କର ଉଦ୍ଧାର କରିବେ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପତ୍ନୀ କିମ୍ବା ପିତା ମାତାଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ । ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ କଥା ସୁଆନନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଖୁସିରେ ରହିବେ । ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ ।

ତୁଳା ରାଶି

ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତ ବିବାଦ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ତେବେ ଯାଇ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇ ପାରିବେ । ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରେ ଘର ଓ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ । କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ୨୧ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସୁଖ ମିଳିବ ।

କର୍କଟ ରାଶି

ଏହି ରାଶି ଉପରେ ଶନିଦେବ ବହୁତ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ ଓ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟଟି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରେ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣ ନୂଆ ଗାଡି କିଣି ପାରନ୍ତି କିମ୍ବା କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇ ପାରନ୍ତି । ଶନିଦେବ କୃପାରେ ସବୁବେଳେ ଘରେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧି ଓ ଶାନ୍ତି ରହିବ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *