ରାତି ୩ ଟାରେ ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ କାର ଭିତରୁ ଧରାପଡିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଭିତରେ ଚାଲିଥିଲା…

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆମ ଓଡିଆ ଇ-ଣ୍ଡ-ଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ କଳାକାର ତଥା ପତ୍ରକାର ରହିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ନିଜର ଅଭିନୟ ତଥା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ଵାରା ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ମୋହିଥାନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ମାତ୍ର ଏଭଳି କିଛି କଳାକାର ତଥା ପତ୍ରକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବହୁତ ଅନେଈତିକ ଆ-ଇ-ନ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ କ-ଳା-ପ କରିଥାନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଜି ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଏଭଳି ଘ-ଟ-ଣା ସ-ମ୍ବ-ନ୍ଧରେ କହିବାକୁ ଯାଉଅଛୁ ଯାହା ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଲ-ଜ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିବେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମ ସମାଜରେ ଏଭଳି ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଯାହା ଆ-ଇ-ନ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧ ଅଟେ । ଏ ସମସ୍ତ କଥା ଜନସାଧାରଣ ଜାଣିବା ସତ୍ଵେ ମଧ୍ୟ ଆ-ଇ-ନ ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ପଛାଉନାହିଁ । ବନ୍ଧୁଗଣ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଟି ଚନ୍ଦକା ଯିବା ରାସ୍ତା ରେ ଘ-ଟି-ଥି-ଲା । ପ୍ରାଏ ରାତି ୩ ଘଟିକା ସମୟ ସେଠାରେ ଏକ ନାଲି ହୋଣ୍ଡା ଆଇ-୨୦ କାର ଟି ଥିଲା ।

ସେ କାର ଟି ମନକୁ ସେଠାରେ ହାଲୁଥିଲା । ବନ୍ଧୁଗଣ ସେହି କାର ରେ ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ସାମ୍ବାଦିକ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିଲେ । କାର ମଧ୍ୟରେ ଗୀତ ବଜାଇ ଦେଇ ଉଭୟ ରାସଲୀଳା ରେ ଲିପ୍ତ ଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେହି ରାସ୍ତା ରେ ଆସୁଥିବା ଏକ ସିକୁରୁଟି ଗାର୍ଡ ଙ୍କ ନଜର ହଲୁଥିବା କାରଟି ଉପରେ ପଡିଲା ।

Loading...

ସେ ନିକଟ ଯାଇ ଦେଖିଲା ମାତ୍ର କିଛି ବୁଝା ଯାଉ ନଥିବାରୁ ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପି-ସି-ଆ-ର ଙ୍କୁ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଜଣାଇଲେ । ଏହାପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଆସି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେଲା । ବନ୍ଧୁଗଣ ପୋ-ଲି-ସ କାର ଭିତରୁ ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଭୟ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ଙ୍କୁ ଜବତ କଲା । ପୋ-ଲି-ସ ବାବୁ ଉଭୟ ଙ୍କୁ ଏଠାରେ କଣ ଚାଲିଥିଲା ପଚାରିବାରୁ ପୁଅ ଜଣକ ଓଲଟ ପୋ-ଲି-ସ ବାବୁ ଙ୍କୁ ନାଲି ଆଖି ଦେଖାଇଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପୁଅ ଟି ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ଅଟନ୍ତି । ସେ ଏକ ନ୍ୟୁ-ଜ ପୋ-ର୍ଟା-ଲ ରେ କାମ କରନ୍ତି । ସେ ନିଜର ଆଇକାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଝିଅ ଟି ମଧ୍ୟ ଏକ ଆଲବମ ରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ପୁଅଟିର ନାମ ଅଙ୍କିତ ଏବଂ ଝିଅଟି ରୂପାଲି ଅଟନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ପୁଅ ଜଣକ ମ-ଦ୍ୟ ପାନ କରିଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଅଛି । ଏଣୁ ସେ ପୋ-ଲି-ସ ଙ୍କୁ ଧ-ମ-କ ଦେଇ ନାଲି ଆଖି ଦେଖାଉଥିଲା ।

ପୋ-ଲି-ସ ବାବୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଥା-ନା କୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏହା ଶୁଣି ଉଭୟ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ଥ-ର-ହ-ର ହୋଇ ପୋ-ଲି-ସ ବାବୁ ଙ୍କୁ ଭୁଲ ମାଗିଲେ । ବହୁତ ଅ-ନୁ-ରୋ-ଧ କରି ଛାଡି ଦେବାକୁ କହିଲେ । ଏହାପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଉଭୟଙ୍କୁ ତାଗିତ କରି ଛାଡି ଦେଇଥିଲା । ବନ୍ଧୁଗଣ ସମାଜରେ ଏଭଳି କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ମାତ୍ର ଏହା କେତେ ଦୂର ଠିକ ଅଟେ ? ଆପଣଙ୍କୁ ମତାମତ ଆମ୍ଭକୁ କ-ମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *