ଶୁକ୍ରବାର 02 ଜୁଲାଇ 2021: ମା’ ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆଜି ଏହି ୩ ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭ

ରାଶିଫଳ ଆମ ଆଗାମୀ ଜୀବନ ର ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କ ରେ ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ । ପ୍ରତ୍ୟକ ଦିନ ଗ୍ରହ ଚଳନ ଉପରେ ଆମର ଜୀବନ ନିର୍ଭର କରୁଛି । କିଛି ବି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲେ ଏହା ଆମ ଜୀବନ ଉପରେ ବହୁତ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ।

ସବୁଦିନ ଗ୍ରହଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତ କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ, ଏହି ରାଶିଫଳ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି, ବ୍ୟାପାର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ଓ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ର ତଥ୍ୟ ଦର୍ଶାଇଥାଏ । ସେଥିପାଇଁ କିଛି ବି କରିବା ଆଗରୁ ପ୍ରତ୍ୟକ ଦିନ ନିଜର ରାଶି ଫଳ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖନ୍ତୁ ଓ ଏହା ଅନୁସାରେ ସତର୍କ ରହି କାମ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ କିପରି ଅତିବାହିତ ହେବ ଜାଣିବାକୁ ଇଛୁକ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ନିମ୍ନ ରେ ପଢନ୍ତୁ ।

ମେଷ :- ବିରୋଜଗାରଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ମିଳିବ । ଯେତିକି ଆପଣ ଭାବିଥିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଇ ତାଠୁ ଅଧିକ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କାରୀ ସାବିତ ହେବେ । ସାମାଜିକ ମନ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ, ସନମାନ ମିଳିବ । ଯାତ୍ରା ସମୟରେ କିଛି ଫାଇଦା ହୋଇପାରେ । କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତି ତରକ କରନ୍ତୁ ନହିଁ, ଯେତେ କମ କହିବ ସେତେ ଭଲ । ଦାଂପତ୍ଯ ଜୀବନରେ ସମସ୍ଯା ଦୂର ହେବ ।

ବୃଷ :- ଆଜି ଆପଣ ତର୍କ ପୂର୍ଣ ବା ଜିଦ୍ଦି ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ନିଜକୁ ମୁସ୍କିଲ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପକାଇ ପାରନ୍ତି । କୌଣସି ଖାସ ଲୋକ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଖର୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ମେଲ ବା ମେସେଜରେ କିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଜରୁରୀ ସୂଚନା ଦେଇ ପାରନ୍ତି । ଜରୁରୀ କାଗଜ ମାମଲାରେ ଦାୟିତ୍ଵ ହୀନତା କରନ୍ତୁ ନହିଁ । ଯେତେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇବ ତର୍କ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

Loading...

ମିଥୁନ :- ଆଜି କାହାର ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ଵାରା କାମ ହୋଇପାରେ । ସାମାଜିକ ଆଉ ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ରହିଛି । ଚାକିରି ବଦଳାଇବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଓକିଲ ପାଖକୁ ଯାଇ କାନୁନି ସଜେସନ ନେବା ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ । ଭଲ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରିର ଯୋଗ ରହିଛି । ଇଛା ନଥିଲେବି ପଇସା ଉଧାର ଦେବାକୁ ପଡିପାରେ ।

କର୍କଟ :- ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦର ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦେଖା କୌଣସି ଖାସ ଲୋକ ସହିତ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ବ୍ୟବସାୟରେ ଓ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ମିଳିବ । ନିଜ ମୁଲ୍ଯବନ ଜିନିଷର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ, ତାର ହଜିବାର ଭୟ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ବଢିପାରେ ।

ସିଂହ :- ଅବିବାହିତଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଭଲ ଘରର ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ । ମସଲା ତେଲ ଜାତୀୟ ଖାଦ୍ଯରୁ ଦୂରେଇ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣ ନିଜ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । ବାହାର ଜଙ୍କ ଫୁଡ ଖାଇବାରୁ ନିବୃତ ରୁହନ୍ତୁ । ଦାଂପତ୍ଯ ଜୀବନରେ ଟେ-ନ-ସ-ନ ଆସିପାରେ । ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଇମାନ୍ଦାର ରୁହନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା :- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦାୟିତ୍ଵ ବଢିପାରେ । ଆପଣ ଲଗାତର ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ ହୋଇପାରେ ଶୀଘ୍ର ଲକ୍ଷ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଅଟକି ଥିବା କାମ ଆଜି ବନିବ । ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ମିତ୍ର ବନିବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଚେଞ୍ଜେସ ହୋଇବ । ସବୁଠୁ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ହଡବଡିରେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହୋଇପାରେ ।

ତୁଳା :- ଆଜିର ପୁରା ଦିନ ସପିଙ୍ଗ ଓ ଅନ୍ୟ ଗତି ବିଧିରେ ବିତିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ଵ ବାଲା କାମ ମିଳିପାରେ, ଯାହାକୁ ପୁରା କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ରହିବେ । ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଜଭୁତ ହୋଇବ । ବିବାହିତା ମାମଲାରେ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ ।

ବିଛା :- ଆଜି ମାନସନମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ଦ୍ଵାରା ବହୁତ ଖୁସି ରହିବେ । ମନ୍ଦିର ଯିବାର ବ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରିବାର ଯୋଜନା ବନାଇବେ ନୂଆ କାମ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ଲାନିଂ କରିବେ । ଜୀବନ ସାଥି ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ବାହାନ ଓ ମସିନାରୀ ଜିନିଷର ପ୍ରୟୋଗ ସାବଧାନର ସହିତ କରନ୍ତୁ । ମୁଲ୍ଯବନ ବସ୍ତୁ ସମ୍ଭାଳିକି ରଖନ୍ତୁ ।

ଧନୁ :- ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକ ନିଜ ଆଖି ଓ କାନକୁ ଖୋଲା ରଖନ୍ତୁ ହୋଇପାରେ ଆପଣ ଠିକ ସୁଯୋଗ ହାତ ଛଡା ଯେମିତି ନକରନ୍ତି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବିଶ୍ଵାସ ବଢିକି ରହିବ । ସିନିୟର୍ସ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ବହୁତ ଖୁସି ରହିବେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ଭଲ ଖରାପ ଲାଗି ରହିବ । ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ । ଭାଗ୍ୟଉନତିର ଅବସର ମିଳିବ ।

ମକର :- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରିୟାର କଥା ବହୁତ ମନେ ପଡିବ । ଆପନ୍ନକ ମନରେ ପଇସାକୁ ନେଇ କୌଣସି ଯୋଜନା ବନିପାରେ । ପାର୍ଟନର ଶିପରେ କରିଥିବା କାମ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଦିନ ଆରମ୍ଭରୁ ମନ ଉଦାସ ରହିବ । କୌଣସି ବିଷୟକୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଇଛା ଜାଗୃତ ହେବ । ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ବଢିବ । ଓଂ ନମଃ ଶିବାୟ ର ଜପ କରନ୍ତୁ ଔ କ୍ଷୀର ଦାନ କରନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ :- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସାହସ କରିବର ନହିଁ । ଆଜି ଆପଣ ପିଲା ମାନକ ଆବଶ୍ଯକୀୟ ଜିନିଷ କିଣିବେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଡିଶ କାଉଣ୍ଟ ମିଳିବ । ଆପଣ କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଭବିବେ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହେବେ । ଲାଭର ଅବସର ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

ମୀନ :- ଆଜି ନୂଆ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ଆରମ୍ଭ କରି ପାରନ୍ତି । ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଓ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ନୂଆ ଆତ୍ମ ବିଶ୍ବାସ ଓ ରୋମଞ୍ଚରେ ଭରପୁର ରହିବ । ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶରେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ପାରିବାରିକ ସମାରୋହ ଓ ମହତ୍ଵ ପୂର୍ଣ ଅବସର ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ । ସଞ୍ଚିତା ଧନର ନିବେଶ ଲାଭ ଦାୟକ ରହିବ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *