ହଠାତ ଏମିତି କଣ ହେଲା କି ବିବାହର15 ବର୍ଷ ପରେ Amir Khan ଓ Kiran ନେଲେ ଡିଭୋର୍ସ, ଜାଣନ୍ତୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା

୧୫ ବର୍ଷ ବିବାହ ପରେ ଆମିର ଖାନ ଓ କିରଣ ରାୱ ନିଜର ସ-ମ୍ପ-ର୍କକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି । ଆମିର ଓ କିରଣ ଗୋଟିଏ ଜୟେନ୍ଟ ସ୍ଟେଟମେନ୍ଟରେ ଏହି କଥା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଦୁଇ ଜଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ରୂପରେ ଅଥବା ଅଲଗା ଅଲଗା ରୂପରେ ଜୀବନ ବିତାଇବେ । ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଆମିର ଖାନ ଓ କିରଣ ରାୱ ନିଜର ସ୍ଟେଟମେନ୍ଟରେ ଲେଖିଲେ, ଏହି ସୁନ୍ଦରତା ପୂର୍ଣ ୧୫ ବର୍ଷରେ ଆମେ ଏକତ୍ରିତ ପୁରା ଜୀବନର ଅନୁଭବ, ଆନନ୍ଦ ଓ ଖୁସିକୁ ଶେୟାର କରିଛୁ । ଆମର ସ-ମ୍ପ-ର୍କ କେବଳ ବିଶ୍ଵାସ, ସମ୍ମାନ ଓ ପ୍ରେମରେ ବଢିଛି । ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ଅଧ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ରୂପରେ ନୁହେଁ, ଅଥବା ସହ ମାତା ପିତା ଓ ପରିବାର ରୂପରେ । ଆମେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଅଲଗା ହେବାର ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଔପଚାରିକ ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ । ସେ ଆଗକୁ ଲେଖିଲେ କି, ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଅଲଗା ଅଲଗା ହେବା ସତ୍ବେ ନିଜର ଜୀବନକୁ ଏକ ପରିବାର ଭଳି ଶେୟାର କରିବୁ । ଆମେ ନିଜର ପୁଅ ଆଜାଦ ପ୍ରତି ସମର୍ପିତ ମାତା ପିତା ରହିବୁ, ଯାହାର ପାଳନ ପୋଷଣ ଆମେ ମିଶି କରିବୁ ।

Loading...

ଆମେ ଫିଲ୍ମ, ପାନୀ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଓ ଅନ୍ୟ ପରି ଯୋଜନାରେ ସହଯୋଗୀ ରୂପରେ କାମ କରିବା ଜାରି ରଖିବୁ । ଯାହା ବିଷୟରେ ଆମେ ହୃଦୟରୁ ଜଡିତ ଅଛୁ । ଆମର ସ-ମ୍ପ-ର୍କକୁ ନିରନ୍ତର ସମର୍ଥନ ଓ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଆମର ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ । ଯାହାଙ୍କ ବିନା ଆମେ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରି ନ ଥାନ୍ତୁ । ଆମେ ନିଜର ଶୁଭ ଚିନ୍ତକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଶୁଭକାମନା ।

ଓ ଆଶୀର୍ବାଦର ଆଶା କରୁଛୁ ଓ ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆମ ଭଳି ଆପଣ ବି ଏହି ଛାଡପତ୍ରକୁ ଶେଷ ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ, ଅଥବା ଏକ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ରୂପରେ ଦେଖିବେ, ଧନ୍ୟବାଦ ଓ ଭଲ ପାଇବା, କିରଣ ଓ ଆମିର । କହିଦେଉଛୁ କି ଆମିର ଖାନ ଓ କିରଣ ରାୱଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଫିଲ୍ମ ଲଗାନ ସେଟ ଉପରେ ହୋଇଥିଲା । କିରଣ ଫିଲ୍ମ ଲଗାନରେ ଅସ୍ସିଟେଂଟ ଡାୟରେକ୍ଟର କାମ କରି କରୁଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ହେଲା ଓ ଦୁଇ ଜଣ ୨୮ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୦୫କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

୨୦୧୧ରେ ସରୋଗେସୀଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୁଇ ଜଣ ପୁଅ ଆଜାଦକୁ ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ । ୧୫ ବର୍ଷ ଏହି ବିବାହ କିରଣ ଓ ଆମିର ବହୁତ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦେଖିଛୁ ଓ କେତେକ ଜିନିଷର ସାମ୍ନା ବି କରିଛି । କିରଣରେ ପୂର୍ବରୁ ଆମିର ଖାନ ରିନା ଦତ୍ତା ବିବାହ କରିଥିଲେ । କୁହାଯାଏ କି କିରଣ ପ୍ରେମ ପଡିବା ପରେ ହିଁ ଆମିର ରିନା ଦତ୍ତା ନିଜର ବିବାହକୁ ଶେଷ ସମାପ୍ତ କରିବା ନିଷ୍ପତି ନେଇଥିଲେ । ରିନା ଦତ୍ତା ଓ ଆମିର ଖାନଙ୍କ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛି – ଇରା ଖାନ ଓ ଜୁନୈଦ ଖାନ ଅଟେ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *