ଆଜି ରାତି ଠାରୁ ଆସନ୍ତା 21 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନିଦେବ ଏହି 5 ଟି ରାଶିର ଚମକାଇବେ ଭାଗ୍ୟ

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଓ ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷରେ ଶନି ଗ୍ରହର ବହୁତ ମହତ୍ଵ ଅଛି । ଭଗବାନ ଶନିଦେବଙ୍କୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପୁତ୍ର ଓ ନବଗ୍ରହରେ ସବୁଠୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କୁହାଯାଇଛି । ଭଗବାନ ଶନି ଏକମାତ୍ର ଗ୍ରହ ଅଟନ୍ତି ଯାହାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବତା ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆଜି ରାତି ଠାରୁ କଳିଯୁଗର ମହାରାଜ ଶନିଦେବ ଉଦୟ ହେଉଛନ୍ତି । ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ବିଶେଷ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଚମିକି ଉଠିବ । ତେବେ ଚାଳନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ବିଷୟରେ ।

ମେଷ ରାଶି

ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ ଆଜି ଠାରୁ ୨୧ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର କୃପା ବର୍ଷା କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଧନର ବର୍ଷା ହେବ । ଯେଉଁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଠିକ ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କ ଦିନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଠିକ ହୋଇଯିବ । ଆୟ କରିବାର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସମୟରେ ସନ୍ତାନ ସହ ଜଡିତ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ ।

ତୁଳା ରାଶି

Loading...

ଏହି ସମୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । କୌଣସି କାମ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ପୁରା ହେବା ଉପରେ ଜୀବନସାଥି ଖୁସି ହେବେ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ଆତ୍ମ ବିଶ୍ଵାସୀ ମନେ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ନୂଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଲାଭ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦେବେ ।

ବୃଷ ରାଶି

ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ପୁରା ସାଥ ମିଳିବ । କ୍ୟାରିୟରରେ ଉନ୍ନତିର ନୂତନ ଅବସର ମିଳିବ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ କ୍ରୋଧ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଅଫିସରେ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । କୌଣସି ମିତ୍ରର ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବଢିପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଯାହା ଦ୍ଵାରା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ବିକାଶ ହେବ ।

ବିଚ୍ଛା ରାଶି

ଏହି ରାଶି ଉପରେ ବି ଶନିଦେବ ନିଜର ବିଶେଷ କୃପା ରଖିବେ । ଏହି ସମୟରେ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ବ୍ୟାପାରୀମାନଙ୍କୁ ଆୟର ନୂତନ ସ୍ରୋତ ମିଳିବ । କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାପାରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଅଫିସରେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାଥ ମିଳିବ ।

ମୀନ ରାଶି

ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ କାମ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜରରେ ଆସିବ । ସନ୍ତାନର ପ୍ରଗତିରେ ସମସ୍ତେ ଖୁସି ନଜର ଆସିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଭୌତିକ ସୁଖ ସୁବିଧାର ବୁଦ୍ଧି ହେବ । ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ଓ ଆପଣଙ୍କ ମାତା ପିତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ହେବ । ଯେଉଁମାନେ ସଙ୍ଗୀତ କ୍ଷେତ୍ର ସହ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ସ୍ଟେଜରୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଆସିବ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ବାହାରକୁ ଯାଇ ପାରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *