Saath Nibhaana Saathiyaର କୋକିଲା ବେନ (Rupal Patel) ଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର

ସିରିଏଲ ‘ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ’ରେ କୋକିଲାବେନ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପଲ ପଟେଲଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଭଲ ଖବର ହେଉଛି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ନୁହେଁ ।ର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସରକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି ।

ଇଂରାଜୀ ୱେବସାଇଟ୍ ଟେଲି ଚକରଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ରୁପଲ ପଟେଲଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି ।

ଭି-ଡି-ଓ ହୋଇଥିଲା ଭା-ଇ-ରା-ଲ

ସିରିଏଲ ‘ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ’ରେ ରୁପଲ ପଟେଲ ଜଣେ କୃର ଶାଶୁ ହୋଇଥିଲେ । କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ, ତାଙ୍କର ଏକ ଭି-ଡି-ଓ- ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ୟୁଟ୍ୟୁବର୍-ରଚନା ଯଶରାଜ ମୁଖତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ ରେପ୍ ଗୀତ ଭାବରେ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କର ସଂଳାପ ‘ରସୋଡେ ମେନ୍ କୌନ ଥା’ ଏହି ଭି-ଡି-ଓରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ।

Loading...

ସେହି ଭି-ଡି-ଓ ରେ ସେ ଧାରାବାହିକ ର ନିଜ ବୋହୁ ଗୋପୀ ଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଉଥିବାର ନଜର ରେ ଆସିଥିଲେ । ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହିଁବୁ ଯେ, ରୂପଲ ପଟେଲ ଙ୍କ ଏହି ଭି-ଡି-ଓ କୁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

‘ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ ୨’ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା

ଭି-ଡି-ଓ- ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବା ପରେ ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ ସିଜନ 2 ଆସିଥିଲା ​​ । ଏକ ମାସ କାମ କରିବା ପରେ ରୁପଲ ସୋ’ରୁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସେ ସିଜନ 2 ରେ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ।

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ରୁପଲ ପଟେଲ ଟିଭିର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା । ସେ ସିରିଏଲ ‘ଶାଗୁନ୍’, ‘ମନମୋହିନୀ’, ‘ୟେ ରିଷ୍ଟେ ହେନ୍ ପ୍ୟାର୍ କେ’ ଏବଂ ‘ଜାନେ କିଆ ବାଟ୍ ହୁଇ’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ ସିରିୟଲରୁ ବହୁତ ଫେମସ ହୋଇଥିଲେ । ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟକୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଶେୟାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *